ورزشی

کلوپ: ما در مادرید این دیدار را باختیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، لیورپول در شبی که فرصت های خوبی برای باز کردن دروازه رئال مادرید داشت، در این امر ناموفق بود و با توجه به شکست 1-3 دور رفت با لیگ قهرمانان وداع کرد. یورگن کلوپ در پایان این دیدار اذعان داشت تکلیف حذف لیورپول در همان مسابقه رفت و در مادرید مشخص شده بود.

 

یورگن کلوپ گفت: “هر چه از زمان مسابقه سپری می شد شرایط برای رسیدن به گل دشوارتر می شد، اما در کل عملکرد خوبی ارائه دادیم. با توجه به تجربه بالای تیمی مانند رئال مادرید، طبیعی بود که بازی در دست ما باشد و حریف نیز به دنبال زدن ضدحمله برود. همانطور که امشب دیدیم ما موقعیت هایی هم برای باز کردن دروازه حریف داشتیم.

 

ما احمق نیستیم و به دنبال تمام اهداف ممکن در روزهای پیش رو خواهیم بود. همه می دانند که به ثمر رساندن یک گل در دقایق ابتدایی می توانست خیلی به سود ما باشد. شرایط دشوار است، حالا ما تنها روی بازی های لیگ برتر تمرکز خواهیم کرد و چاره ای نیز جز این کار نداریم.

 

 

ما از شرایط امتیازات در جدول لیگ برتر خبر داریم. هدف ما رسیدن به لیگ قهرمانان است و اگر چنین چیزی را می خواهیم چاره ای جز ارائه فوتبال خوب در هفته های پیش رو نداریم. فکر نمی کنم در مقطع بدی قرار داشته باشیم و در مقابل آستون ویلا، آرسنال و رئال مادرید نمایش خوبی ارتئه دادیم.

 

امشب در مجموع نمایش خوبی ارائه دادیم و خیلی بهتر از دیدار رفت بازی کردیم. البته حذف ما امشب قطعی نشد و ما در مادرید بازی را واگذار کرده بودیم. ما امشب فرصت های خوبی هم برای باز کردن دروازه رئال مادرید داشتیم که از هیچ کدام از آنها استفاده نکردیم.

 

اگر موفق به گلزنی می شدیم شرایط مسابقه فرق می کرد، اما این اتفاق رخ نداد. رسیدن به لیگ قهرمانان فصل بعد به دلایل مختلفی برای باشگاه لیورپول خیلی مهم خواهد بود و حالا ما چالش بزرگی به نام دیدار مقابل لیدز در هفته بعدی لیگ برتر را پیش رو داریم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا