ورزشی

پورموسوی و سایپا؛ اتفاقی که نخواهد افتاد 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1749094/34

زمان: 10:15  
1400/01/25

بازدید: 3,116

اگر چه سیروس پورموسوی از بد قولی های مکرر باشگاه صنعت نفت در پرداختی ها به بازیکنان به ستوه آمده اما برنامه ای برای حضور در راس کادر فنی تیم سایپا ندارد. 

به گزارش “آلانه”، سایپا بعد از استعفای ابراهیم صادقی با گزینه های مختلفی برای محول کردن هدایت تیمش صحبت کرده که یکی ازاین ها سیروس پورموسوی است. سرمربی تیم صنعت نفت آبادان که چندی پیش از سمت خود به بهانه مشکلات مالی تیم استعفاء کرد و وقتی در بازگشت دوباره به اردوی تیم متوجه شد هنوز پرداختی ها انجام نشده دوباره اعلام کرد اگر قرار به ادامه این روند باشد در بازی آتی روی نیمکت تیم صنعت نفت نخواهد نشست. 

 

باشگاه صنعت نفت سخت در تلاش است در یکی دو روز آینده به بازیکنان و هم چنین کادر فنی تیم پرداختی داشته باشد و پرداختی ها به بازیکنان و کادر فنی را به 60 تا 70 درصد برساند. بودجه برای پرداخت ها تامین شده اما مشکلاتی که میان باشگاه صنعت نفت و هم چنین دریافت کننده بودجه از سوی وزرات نفت به وجود آمده موجب تاخیر در پرداختی ها شده است. اما حتی اگر این مشکل رفع نشود سیروس پورموسوی برنامه ای برای حضور در سایپا نخواهد داشت چرا که او معتقد است در این برهه از زمان اگر صنعت نفت را رها کند و راهی تیم سایپا شود تعهد خود را در برابر تیم صنعت نفت نادیده گرفته است و دوست ندارد در زادگاهش مردم این چنین صحبت کنند که به خاطر دریافت پول بیشتری راهی تیم دیگری شد. هر چند در فصل جاری مربیان متعددی به بهانه دریافت پیشنهاد بهتر قرارداد فعلی خود را با باشگاه ها فسخ کردند و براحتی راهی تیم جدید شدند. سیروس پورموسوی هم چنان منتظر است مشکلات مالی صنعت نفت حل شود و به حضور خود در این تیم ادامه بدهد. دست کم تا پایان فصل جاری که با این تیم قرارداد دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا