ورزشی

پورموسوی: استخاره کردم و در نفت ماندم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1749145/4

زمان: 13:44  
1400/01/25

بازدید: 3,404

سرمربی نفت آبادان مدعی است با توجه به تعهدی به بازیکنان و هواداران این تیم دارد، راضی به جدایی از جمع طلایی‌پوشان نشد.

به گزارش “آلانه”، سیروس پورموسوی که به دلیل مشکلات مالی این باشگاه و عدم تعهد مدیران برای پرداخت مطالبات بازیکنان با استعفا از سمت خود در آستانه جدایی قرار داشت، تصمیم گرفت به همکاری خود در این تیم ادامه دهد.

 

پورموسوی در گفتگو با فارس درباره این تصمیم خود گفته: واقعیت این است از روز گذشته تاکنون نه جلسه‌ای مطرح شد و نه اتفاق خاصی افتاد اما هر جور با خودم فکر کردم دیدم نمی توانم از نفت آبادان دل بکنم و به همین دلیل تصمیم گرفتم همچنان در  نفت آبادان بمانم. امیدوارم اتفاق‌های خوبی بیفتد.

 

وی در ادامه با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه در ادامه مسیر گفته: طبق رایزنی‌های مختلف 12 میلیارد و 500 میلیون تومان به حساب اداره کل ورزش و جوانان آمده است اما طبق مصوبه‌ای باید بخشی از این پول در اختیار ورزش همگانی قرار بگیرد. مدیران باشگاه هم حق دارند و تلاش می‌کنند مبلغ بیشتری از 8 میلیارد تومان از این مبلغ را دریافت کنند. اگر این موضوع اتفاق بیفتد حسنش این است که می توانند درصد بیشتری به حساب بازیکنان واریز کرده و بخش بیشتری از بدهی‌ها را پرداخت کنند.

 

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان درباره تعهدی که از ابتدای فصل به هواداران و بازیکنان داشته، گفت: در این شرایط هرچه با خود فکر کردم دیدم نمی‌توانم بازیکنان، مردم آبادان و مسئولان باشگاه را از خودم ناراحت کرده و به آینده اکتفا کردم. به قول معروف الخیر فی ما وقع.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا