ورزشی

پرده ای جدید از اختلاف بزرگ در باشگاه بایرن

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1749227/42

زمان: 19:42  
1400/01/25

بازدید: 3,775

هنوز مشخص نیست ژروم بواتنگ فصل بعد در بایرن مونیخ بازی خواهد کرد یا خیر.

به گزارش “آلانه”، در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد اختلاف بین حسن صالح حمیدزیچ و هانسی فلیک مطرح شده و به نظر می رسد سرمربی موفق بایرن مونیخ در مسیر جدایی قرار دارد. امروز نشریه بیلد با انتشار گزارشی در مورد ژروم بواتنگ، مدافع باتجربه بایرن مونیخ به تشریح وضعیت این بازیکن پرداخته و البته ابعاد جدیدی از اختلاف بین سرمربی بایرن و صالح حمیدزیچ را نیز فاش کرده است.

 

 

مدیر ورزشی باشگاه اخیرا در جلسه ای با مدیر برنامه بواتنگ رسما به آنها اعلام کرده باشگاه برنامه ای برای تمدید قرارداد با این بازیکن ندارد و او می تواند در تابستان از بایرن مونیخ جدا شود. اما امروز جلسه ای بین خود بواتنگ و کارل هاینس رومینیگه برگزار شده و مدیر باتجربه باشگاه از بواتنگ خواسته فعلا دو الی سه هفته صبر کرده و مذاکره با دیگر باشگاه ها را شروع نکند. رومینیگه از علاقه هانسی فلیک به بواتنگ آگاه بوده و امیدوار است شرایط به شکلی رقم بخورد که این مدافع آلمانی در بایرن مونیخ ماندگار شود.

 

در واقع فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه را باید مهم ترین عامل اختلاف بین صالح حمیدزیچ و هانسی فلیک دانست. مانند همین داستان ژروم بواتنگ، فلیک می خواهد خودش کنترل تمامی امور فنی را در اختیار داشته باشد، اما حمیدزیچ قصد ندارد چنین اجازه ای به سرمربی آلمانی بدهد و همین امر باعث بروز اختلاف در بایرن مونیخ شده است. اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی هانسی فلیک و رفتن او به تیم ملی آلمان منتشر شده و این اختلافات می تواند احتمال رخ دادن این امر را افزایش دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا