ورزشی

نگرانی استقلالی‌ها بابت تغییر محل دیدارهای آسیایی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1749195/39

زمان: 17:40  
1400/01/25

بازدید: 11,408

آیا مسئولان عربستانی هدفی دارند؟

تغییر محل برگزاری دیدارهای آسیایی استقلال صدای اعضای نماینده ایران را در آورده است.

به گزارش “آلانه”، روز گذشته بود که مسئولان عربستانی برگزار کننده دیدارهای گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا اعلام کردند که ورزشگاه ملک فهد عبدالله نمی تواند میزبان مسابقات این گروه باشد و بازی ها در زمین شماره دو این مجموعه ورزشی برگزار می شود.

ورزشگاه ملک عبدالله یکی از مجهزترین ورزشگاه های غرب آسیا محسوب می شود اما مسئولان عربستانی در اقدامی عجیب قصد دارند بازی ها را در زمین شماره دو مجموعه برگزار کنند. زمین شماره دو ملک عبدالله از نظر تجهیزات و امکانات اصلا شرایط مناسبی ندارد و حتی گفته می شود چمن این زمین هم استاندارد نیست. از طرف دیگر وضعیت رختکن ها و سکوها و دوربین های تلویزیونی نیز مناسب نیست. 

این تغییر ناگهانی ورزشگاه میزبان گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا موجب نگرانی آبی های ایرانی شده است. استقلالی ها اعتقاد دارند اینکه بعد از حضور تیم ها در عربستان مسئولان این کشور اعلام می کنند امکان برگزاری بازی ها در ورزشگاه اصلی ملک عبدالله وجود ندارد، تردیدها و شک و شبهه هایی را به وجود می آورند. اعضای تیم استقلال نگران هستند که شاید عربستانی ها از تغییر ورزشگاه هدفی را دنبال می کنند.

با توجه به اینکه سیستم ویدئویی کمک داوران هم از مسابقات کنار گذاشته شده، استقلالی ها نگران هستند که شاید عربستانی ها می خواهند اقدام ویژه ای انجام بدهند.

این در حالی است که مسئولان برگزاری در عربستان اعلام کردند ورزشگاه ملک عبدالله در دست تعمیر است اما اگر اینطور بود مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا نباید به عربستان میزبانی گروه سوم لیگ قهرمانان را می دادند. مساله ای که حالا به یک بحران عجیب برای استقلالی ها و سایر تیم های گروه تبدیل شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا