ورزشی

مهاجری: صدرنشینی خوشحال‌مان نمی‌کند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1749153/41

زمان: 14:23  
1400/01/25

بازدید: 3,328

می‌خواهم در بالاترین حد ظاهر شویم؛

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان دیدار تیمش برابر شهرداری آستارا که با پیروزی دو بر صفر مس به پایان رسید از تلاش بازیکنان خود تمجید کرد.

به گزارش “آلانه”، رضا مهاجری در پایان این دیدار که با پیروزی دو بر صفر تیمش خاتمه یافت، گفت: پیش بینی بازی سختی برابر شهرداری آستارا داشتیم و می دانستیم که این تیم با تمام توان برابر ما بازی خواهد کرد اما خوشبختانه در نیمه اول به موقع به گل رسیدیم و در نیمه دوم، بازی را مدیریت کردیم تا سه امتیاز خوب را به حساب خود بریزیم. در ده دقیقه پایانی حریف با توپ های بلند ما را تحت تاثیر خود قرار داد اما بچه ها در کارهای دفاعی عملکرد خوبی داشتند.

سرمربی مس کرمان عدم استفاده از موقعیت های گل را نقطه تاریک بازیکنان تیمش دانست و گفت: ما نباید به همین راحتی فرصت های گل را از دست بدهیم. در روزی که بچه های ما خیلی خوب بازی می کنند باید با استفاده بهتر از فرصت های گل پیروزی خود را مطمئن تر کنند که در بازی های بعد باید بهتر از موقعیت های گلمان بهره ببریم.

مهاجری در رابطه با داوری این بازی نیز صحبت کرد و گفت: آقای همرنگ مدیریت خوبی بر بازی داشت و علی رغم اینکه درصدد بودند با هجمه وفشار سوت های ایشان را جهت دار کنند ولی تحت تاثیر قرار نگرفت و از این بابت به ایشان خسته نباشید می گویم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در رابطه با صدرنشینی تیمش در نیم فصل دوم مسابقات عنوان کرد: تا روز آخر این رقابت ادامه دارد. صدرنشینی خوشحال‌مان می‌کند ولی برای ما تا صعود رخ ندهد، موضوع پراهمیتی به شمار نمی رود.

سرمربی سابق تیم های مختلف لیگ برتری در رابطه با اهدافش از حضور در کرمان نیز حرف زد و گفت: تلاش ما در کرمان ساختن تیمی درکرمان با قالب کاری خوب است. در حال تمرین بر روی این موضوع هستیم. جوان ها و بازیکنان خوبی هم داریم، که باید با تمرکز بیشتر تلاششان را انجام دهند تا در حد انتظار مردم کرمان بازی کنند. ما می خواهیم هم از نظر کیفی و هم امتیازگیری در بالاترین حد باشیم و این هدف من در رقابت های امسال است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا