ورزشی

محمد خبرانی، غایب الاهلی مقابل استقلال

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از امروز آغاز می شود و استقلال در نخستین دقایق از بامداد روز جمعه، به مصاف میزبان گروه خود یعنی الاهلی خواهد رفت.

روزنامه الریاضیه عربستان با انتشاری خبری درخصوص تمرینات الاهلی اعلام کرد که ترکیب این تیم برای بازی مقابل استقلال نامشخص است و لارنسیو ریجکمپ سرمربی این تیم، ترکیب اصلیش را برای تقابل با نماینده ایران پنهان نگه داشته است.

این روزنامه در ادامه ذکر کرده است که غیبت محمد خبرانی مدافع الاهلی در دیدار مقابل استقلال قطعی است و ریجکمپ نمی تواند از او بهره گیرد. 

 

الریاضیه درخصوص تمرینات الاهلی نیز نوشته است که تمرینات شب گذشته این تیم 45 دقیقه طول کشید و سرمربی جدید عربستانی ها بر روی شوت از راه دور و پاس های کوتاه تأکید بیشتری داشته و اشتباهات بازیکنان را در این دو زمینه به آنها گوشزد کرده است.

در تمرین روز گذشته الاهلی، بازیکنان در ابتدای جلسه تمرینات کششی و تناسب اندام را گذرانده بودند که این تمرینات با دویدن در دور پیست و برخی از تمرینات قدرتی و استقامتی همراه بوده است.

استقلال در نخستین دیدار خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، روز جمعه و از ساعت 00:45 بامداد روز جمعه در استادیوم الجوهره به مصاف الاهلی خواهد رفت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا