ورزشی

مازیار زارع؛ از استعفاء تا مدعی صعود 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1749090/34

زمان: 09:59  
1400/01/25

بازدید: 8,510

ملوان روزهای خوبی را در لیگ یک سپری می کند و این تیم در دور برگشت بازی های لیگ یک به تیم بهتری تبدیل شده است. تیمی که حتی می تواند داعیه صعود داشته باشد. 

به گزارش “آلانه”، ملوان در دور رفت بازی ها امتیازات حساسی را از دست داد و تکرار شکست ها حتی در برهه ای موجب شد مازیار زارع مربی جوان ملوان از سمت خود استعفاء کند که پژمان نوری این استعفاء را قبول نکرد و از او خواست به کار خود با قدرت ادامه دهد و به جای جا زدن بایستد و ملوانی بسازد که برای صعود به لیگ برتر تلاش کند که این چنین هم شد. ملوان چند هفته ای است که در لیگ یک خوب نتیجه می گیرد و دیروز در هفته بیستم بازی ها موفق شد تیم خوب رایکا را با یک گل شکست دهد. تیمی که اگر چه داعیه صعود ندارد اما در هفته های اخیر یقه مدعیانی چون بادران – پارس جنوبی و … را گرفته بود و پیروزی های ارزشمندی در برابر این تیم ها به دست آورد. 

 

ملوان 31 امتیازی در رده ششم جدول قرار دارد. تیمی که اختلافش با صدر 7 امتیاز و با تیم دوم 3 امتیاز است و ادامه این روند بدون شک به قوی سپید کمک خواهد کرد که دست کم به عنوان تیم دوم داعیه صعود به لیگ برتر داشته باشد. سه برد متوالی از سوی ملوان در سه هفته از دور برگشت بازی های لیگ یک. ملوان ابتدا در هفته هجدهم بازی ها قشقایی را در شیراز با یک گل شکست داد. در ادامه چوکا را در دربی گیلان یک بر صفر برد و دیروز با همین نتیجه از سد رایکا گذشت. شاید پیروزی هایی که ملوان در برابر حریفان در سه هفته اخیر به دست آورده پر گل نبوده اما امتیازات شیرینی برای ملوان به ارمغان آورد. امتیازاتی که موجب شد ملوان از نیمه پایین جدول به نیمه بالای جدول بیاید و مدعی صعود شود. حالا ادامه این روند مهم است.  حتی بردهای ناپلئونی هم به ملوان کمک خواهد کرد که به لیگ برتر صعود کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا