ورزشی

بدشانسی انتظاری برای تسلیم کردن پیام نیازمند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1749147/4

زمان: 14:03  
1400/01/25

بازدید: 3,190

هافبک دفاعی نفت مسجد می‌توانست در بازگشت محمود فکری به این باشگاه با گل خود تیمش را برنده بازی کند اما واکنش دیدنی پیام نیازمند مانع از تحقق این اتفاق شد.

به گزارش “آلانه”، نیما انتظاری، هافبک دفاعی شوتزن نفت مسجدسلیمان که در این فصل توانسته با گل‌های خود برابر فولاد خوزستان و استقلال خودنمایی کند، در جدال با سپاهان نیز شانس فوق العاده ای برای گلزنی داشت که گلر حریف مانع از تحقق این خواسته‌اش شد.

در شرایطی که محمود فکری اولین تجربه حضورش در نفت مسجدسلیمان بعد از پایان همکاری با استقلال را تجربه می‌کرد، این تیم توانست مدعی اصلی قهرمانی این فصل را ناکام بگذارد و به تساوی دست یابد. نیما انتظاری که بازیکنی شوتزن در ترکیب نفت مسجدسلیمان محسوب می‌شود، در این بازی با شوتی دیدنی قصد باز کردن دروازه سپاهان را داشت که پیام نیازمند با واکنشی دیدنی مانع از این اتفاق شد تا هافبک شمالی نفت مسجدسلیمان را مقابل سرمربی این تیم که روزگاری در دوران بازیگری با این شوت‌ها شناخته می‌شد، ناکام بگذارد.

 

 

نفت مسجدسلیمان بعد از تغییر در نیمکت خود توانسته با دستیابی به تک امتیاز جدال با سپاهان با انگیزه زیادی آماده ادامه مسابقات شود و باید دید فکری قادر خواهد بود این تیم را از منطقه سقوط جدا کند یا خیر.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا