ورزشی

PSG هنوز از رویای مسی دست نکشیده است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پاری سن ژرمن هنوز دست از رویای امضای قرارداد با مسی برنداشته است اما پاریسی ها منتظرند تا تکلیف تمدید قرارداد تعدادی از بازیکنان‌شان روشن شود و بعد دست به حرکتی در راستای امضای قرارداد با مسی بزنند.

قرارداد فعلی مسی و بارسلونا در تابستان به پایان خواهد رسید و اکنون به نظر می رسد که PSG تنها تیمی است که علاقمند به امضای قرارداد با ستاره آرژانتینی است. سیتی در پایان فصل پیش بسیار به امضای قرارداد با مسی نزدیک بود اما اکنون به نظر می رسد که سیتیزن ها دیگر علاقه ای به همکاری با برنده شش توپ طلای جهان ندارند.

علاقه PSG به لیونل مسی دیگر بر کسی پوشیده نیست. بارها و بارها مقامات و یا بازیکنان این باشگاه در ملاعام از اشتیاق خود برای بردن مسی به پاریس سخن گفته اند. لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن، در این باره گفت: “بازیکنان بزرگی مثل مسی همیشه در لیست آرزوهای PSG هستند. اما البته الان وقت مناسبی برای صحبت یا خیالبافی در این باره نیست. ما از نزدیک وضعیت را دنبال می کنیم.”

 

 

نیمار، آنخل دی ماری و لناردو پاردس نیز درباره علاقه خود به بازی با مسی در PSG صحبت کرده اند. هر چند نیمار کمی در تمدید قرارداد خود با پاریسی ها تعلل کرده است اما گزارش شده است که ستاره برزیلی نیز به زودی قرارداد جدیدی تا پایان سال 2026 را با تیم پاریسی امضا خواهد کرد.

گفته می شود که PSG منتظر است تا تکلیف تمدید قرارداد نیمار و امباپه روشن شود تا بعد توجه خود را روی امضای قرارداد با مسی متمرکز کند. اگر هر کدام از این دو ستاره تصمیم به ترک پاریس بگیرند، PSG تمام هم و غم خود را روی راضی کردن مسی برای پیوستن به این تیم خواهد کرد.

هر چند در هفته های اخیر احتمال تمدید قرارداد مسی با بارسلونا نیز افزایش یافته است. قراردادی که خوان لاپورتا، رییس جدید بارسا، به مسی پیشنهاد کند و همچنین سرنوشت بارسا در پایان این فصل نکات تعیین کننده در تصمیم مسی برای آینده اش خواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا