ورزشی

یوفا میزبانی مونیخ در یورو 2020 را پس می گیرد؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1748968/29

زمان: 16:42  
1400/01/24

بازدید: 4,962

گزارش؛

بعد از عدم ضمانت شهردار مونیخ نسبت به حضور تماشاگران در یورو 2020، این شهر در آستانه از دست دادن میزبانی این رقابت‌هاست.

به گزارش “آلانه”، شهر مونیخ در آستانه از دست دادن میزبانی یورو 2020 است. دیتر ریتر شهردار موننیخ هنوز ضمنانت نداده است تا هواداران بتوانند در یورو 2020 در ورزشگاه ها حضور داشته باشند.

 

 

 

 

دو ماه قبل از شروع مسابقات قهرمانی اروپا، مونیخ هنوز نمی تواند بازی با حضورتماشاگران را تضمین کند. دیتر ریتر شهردار این شهر روز دوشنبه پس از دیدار با راینر کوچ معاون رئیس اتحادیه فوتبال آلمان اعلام کرد که معلوم نیست هواداران بتوانند برای یورو به ورزشگاه ها بروند.  

یوفا از دوازده شهر میزبان برای مسابقات یورو  خواستار حضور تماشاگران شده است و همه شهرها غیر از مونیخ درخواست دادند تا یورو 2020 را با حضور تماشاگران میزبانی کنند. 

هفته گذشته، یوفا از چند میزبان از جمله مونیخ، رم، بیلبائو و دوبلین خواست اطلاعات بیشتری را برای مرحله بندی بازی ها تا 19 آوریل (دوشنبه آینده) ارائه دهند. سپس کمیته اجرایی یوفا در مورد تعداد میزبان بازی‌ها تصمیم نهایی را می‌گیرد.  

 

 

 

 

فیلیپ لام به عنوان رئیس سازماندهی این رقابت ها در آلمان، پیش از این در یک مصاحبه رادیویی روز یکشنبه گفته بود که در مونیخ سناریوهایی وجود دارد که تماشاگران تا 50 درصد بتوانند در ورزشگاه ها حاضر باشند. ریتر قول داد که این شهر تمام تلاش خود را خواهد کرد و به طور مداوم گزینه های مختلف را در هفته های آینده بررسی خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا