ورزشی

کونسیسائو : به عملکرد پورتو افتخار می کنم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1749069/42

زمان: 02:32  
1400/01/25

بازدید: 13,844

سرجیو کونسیسائو مدعی شد علیرغم حذف برابر چلسی به بازیکنان تیم پورتو افتخار می کند.

به گزارش “آلانه”، پورتو امشب با تک گل فوق العاده و فراموش نشدنی مهدی طارمی موفق شد با یک گل چلسی را مغلوب بکند، اما این پیروزی نیز برای صعود به نیمه نهایی کافی نبود و پورتو با لیگ قهرمانان وداع کرد. سرجیو کونسیسائو در پایان این دیدار ابراز ناامیدی کرده، اما از عملکرد تیمش در لیگ قهرمانان تمجید کرد.

 

سرجیو کونسیسائو گفت: “من برای این گروه از بازیکنان و برای تلاشی که آنها برای حضور در تا این مرحله انجام داده اند احساس غرور فراوانی می کنم. امروز ما نمایشی بسیار بالاتر از حد متوسط برابر چلسی ارائه ​​ دادیم. ما اجازه ندادیم حریف از قوی ترین سلاح های خود در بخش هجومی استفاده کند. گاهی اوقات با تعداد بازیکنان کمتری وارد یک سوم دفاعی حریف می شویم، اما در این شرایط نیز موقعیت هایی برای گلزنی ایجاد می کنیم.

 

 

من ناامید و ناراحت هستم، زیرا معتقدم پورتو مستحق پیش روی بیشتر بود و ما لیاقت حضور در نیمه نهایی را داشتیم. ما باید در مورد آنچه که خوب پیش نرفت فکر کنیم، زیرا حتما این عدم صعود به نیمه نهایی دلیل داشته است. 

 

ما موقعیت های بیشتری داشتیم، اما نتوانستیم آنها را تبدیل به گل بکنیم. ما یک نمایش فوق العاده داشتیم و من به بازیکنانم بسیار افتخار می کنم. این یکی از بهترین مسابقات تیم من در اروپا بود، اما می توانستیم زودتر به گل برسیم.

 

این جزئیات هستند که تیم برنده و صعود کننده را تعیین می کند. من بازیکنان تیمم واقعا افتخار می کنم، زیرا آنها آینده باشگاه پورتو هستند و خوشحالم که ما تا اینجای مسابقات حضور داشتیم. من معتقدم که ما بازی بسیار سختی در مادیرا در لیگ پرتغال خواهیم داشت و هنوز برای قهرمانی باید مبارزه بکنیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا