ورزشی

پاریس 0 – 1 بایرن؛ خوش شانسی هم برای صعود کافی نبود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پاری سن ژرمن در شبی که بدشانس بود و سه بار توپ را به دیرک دروازه بایرن مونیخ زد، در نهایت علیرغم شکست 0-1 مقابل بایرن مونیخ به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه یافت.

 

در همان دقایق ابتدایی و در شلوغی محوطه جریمه بود که با اشتباه مدافعان بایرن این نیمار بود که در مقابل دروازه صاحب فرصت گلزنی شد، اما مانوئل نویر با خروج خود ایستادگی کرد.

 

در ادامه جاشوا کیمیچ، هافبک آلمانی بایرن مونیخ در پشت محوطه جریمه پاری سن ژرمن موقعیت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه زمینی او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

 

در دقیقه 28 نیمار در سمت راست محوطه جریمه بایرن مونیخ و با حرکتی تکنیکی فرصت داشت دروازه حریف را باز کند، اما ضربه او ابتدا به دست نویر و بعد به دیرک دروازه برخورد کرد.

 

در دقیقه 37 باز هم نیمار با حرکتی تماشایی کینگزلی کومان را از پیش رو برداشته و از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد، اما او باز هم بدشانس بود و ضربه فنی او به دیرک خورد.

 

اما بدشانسی های نیمار در دقیقه 39 تکمیل شد و او روی پاس عمقی امباپه در موقعیتی تک به تک تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما این بار ضربه زمینی او به دیرک برخورد کرد.

 

اما بر خلاف جریان مسابقه این بایرن مونیخ بود که در دقیقه 40 به گل اول دست یافت. ضربه زمبینی کومان توسط کیلور ناواس مهار شد و در ریباند این اریک چوپو موتینگ بود که با ضربه سر موفق به گلزنی شد.

 

 

 

در دقیقه 44 ضربه داوید آلابا از فاصله ای قابل توجه توسط ناواس مهار شد تا نیمه نخست تماشایی با برتری 0-1 بایرن مونیخ به اتمام برسد. در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم داوید آلابا بخت خود برای گلزنی را از پشت محوطه جریمه پاری سن ژرمن امتحان کرد، اما ضربه این مدافع اتریشی با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در دقیقه 54 آنخل دی ماریا با حرکتی تکنیکی از سمت راست تیمش را صاحب موقعیت گلزنی کرد، اما نیمار به ارسال عرضی او در مقابل دروازه خالی نرسید و فرصت از دست رفت.

 

دقایقی بعد توماس مولر در محوطه و در شرایطی دشوار می توانست گل دوم بایرن را نیز به ثمر برساند، اما خروج به موقع کیلور ناواس به او اجازه ضربه زدن دقیق را نداد.

 

در دقیقه 77 و روی پاس تماشایی نیمار این مویس کین بود که در سمت چپ محوطه جریمه بایرن مونیخ صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او از بالای دروازه نویر به بیرون رفت.

 

لحظاتی بعد ارسال عرضی و زمینی لروی سانه از مقابل دروازه رد شد و هیچ کدام از بازیکنان بایرن قادر به استفاده از این توپ نبودند. تلاش بایرن برای بازگشت نتیجه نداد و در نهایت پاری سن ژرمن راهی نیمه نهایی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا