ورزشی

طعنه‌مودریچ به کلوپ و کومان؛تاریخ ما لکه‌دار نمی‌شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید روزهای فوق العاده ای را سپری می کند. پر افتخار ترین تیم فوتبال اروپا هفته گذشته موفق شد در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با نتیجه 3-1 از سد لیورپول عبور کند و پس از آن در لالیگا به یک پیروزی بسیار مهم و حیاتی مقابل بارسلونا دست یافت.

 

رئال مادرید فردا شب در مسابقه ای بسیار مهم در آنفیلد بازی برگشت را برابر لیورپول برگزار خواهد کرد. لوکا مودریچ پیش از این بازی گفت: ” ما تیمی جاه طلب هستیم و باید عملکردی همچون مسابقه رفت از خود ارائه دهیم. به عنوان یک تیم در دفاع و حمله حضور پیدا کنیم. برای دفاع کردن به اینجا نیامده ایم بلکه به دنبال پیروزی هستیم. وضعیت کنونی باعث شده تماشاگران در ورزشگاه حضور پیدا نکنند اما ترجیح می دادم در آنفیلد پر بازی کنیم.

 

 

 

 

ما در وضعیت خوبی قرار داریم. فشردگی مسابقات مهم است اما باید تحمل کنیم. ما 9 ماه به شکل مداوم کار کرده ایم تا این جا حضور پیدا کنیم بنابراین نمی‌توانیم شکایتی بابت خستگی داشته باشیم. امیدوارم در پایان همه این تلاش ها به پاداش مورد نظرمان برسیم.”

 

لوکا مودریچ در مورد مصدومیت لوکاس واسکز گفت: ” مصدومیت او تاثیر زیادی روی بازی ما خواهد گذاشت و امیدواریم که سریعتر بهبود پیدا کند. البته مشکلات باعث خواهد شد که ما متحد تر شویم. ما به همه بازیکنان سطح بالا احتیاج داریم. آسیب دیدگی های زیادی وجود دارد اما هرگز نمی توانیم شکایت کنیم و این کار را هم انجام نداده‌ایم.”

 

ستاره کروات رئال مادرید در رابطه با شایعات حضور کیلیان امباپه در این تیم نیز گفت: “ نمی‌دانم چه چیزی به شما بگویم. شایعات زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه بازیکنانی به اینجا می‌آیند. من نمی‌توانم به این مسئله ورود کنم. امباپه بازیکن بزرگی است و این موضوع را نشان داده و اینجا از چنین ستاره‌هایی استقبال می‌شود. با این حال اکنون زمان درستی برای صحبت در این باره نیست اما در عین حال او یکی از بهترین هاست.”

 

 

 

 

مودریچ درباره تمدید قرارداد با احتمالی با رئال مادرید: “روند تمدید قرارداد من به خوبی پیش می‌رود. نمی توانم بیشتر از این چیزی به شما بگویم. در اینجا احساس خوشبختی می کنم و امیدوارم سال آینده نیز اینجا بمانم. نمی توانم بیشتر از این به شما بگویم.”

 

لوکا مودریچ درباره تونی کروس: ” ما سالهاست که در کنار هم بازی می کنیم و من می توانم بگویم که او یکی از بازیکنانی است که من بیشترین احساس راحتی را کنارش دارم. من بازی کنار او را دوست دارم و از این موضوع کاملاً لذت می بریم.”

 

 

 

 

مودریچ درباره اعتراضات کومان و کلوپ: ” هر چیزی که از بیرون گفته می‌شود نمی‌تواند داستان ما و آن کاری که انجام می‌دهیم را تغییر دهد. طبیعی است وقتی که شما بهترین تیم جهان باشید چنین چیزهایی نیز وجود داشته باشد. هیچ چیزی نمی‌تواند تاریخ ما را لکه دار کند.”

 

ستاره کروات درباره ادامه یافتن حضور فلورنتینو پرز در راس باشگاه رئال مادرید نیز گفت: ” به رئیس باشگاه به خاطر این انتصاب تبریک می‌گویم. قطعا او به دنبال ساختن تیمی بزرگ است اگرچه در حال حاضر نیز چنین وضعیتی وجود دارد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا