ورزشی

برزیلی های PSG و بایکوت سرمربی آرژانتینی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1748957/29

زمان: 15:58  
1400/01/24

بازدید: 1,150

ادعای فرانس فوتبال

استقبال اولیه برزیلی های پی اس جی از مائوریسو پوچتینو چندان مناسب نبود ولی به تدریج اعتماد، دو طرفه شد.

به گزارش “آلانه”، مائوریسیو پوچیتنو از ژانویه گذشته به عنوان سرمربی جدید پی اس جی انتخاب شد. او به جای توماس توخل کارش را شروع کرد و هرچند در لیگ فرانسه هنوز نتوانسته به ثبات برسد و پشت سر لیل صدرنشین قرار دارد ولی در لیگ قهرمانان چیزی تا حذف بایرن و رسیدن به نیمه نهایی فاصله ندارد.

در واقع پوچتینو در عرض سه ماه توانسته با متد خاصش، رختکنی پر از ستاره را با خود همراه کند و به گمان بسیاری در نهایت فاتح لیگ فرانسه خواهد شد و اگر بایرن را کنار بزند، شانس بالایی برای قهرمانی در اروپا نیز خواهد داشت.

 

 

 

 

طبق ادعای فرانس فوتبال، پوچتینو در ابتدا، کار چندان راحتی برای جلب اطمینان ستاره های تیمش به خصوص برزیلی ها را نداشت.

نیمار، رافینیا و مارکینیوش قبل از ورود پوچتینو تماسی از سوی لوکاس مورا ستاره برزیلی سابق پی اس جی و حال حاضر تاتنهام داشتند که در آن او هشدار داده بود که سرمربی آرژانتینی قابل اعتماد نیست. مورا هنوز از پوچتینو عصبانی است که به وی در فینال لیگ قهرمانان 2019 برابر لیورپول میدان نداد. با هت تریک او بود که تاتنهام توانسته بود آژاکس را در نیمه نهایی حذف کند.

 

 

 

 

به همین دلیل برزیلی های پی اس جی در شروع کار پوچتینو برخورد چندان خوبی با او نداشتند ولی به تدریج متوجه شدند که مرد آرژانتینی گزینه ای مناسب است و بهتر است به وی و ایده هایش اعتماد کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا