ورزشی

اولویت هری‌کین در صورت‌ جدایی از تاتنهام چیست؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1749031/52

زمان: 20:21  
1400/01/24

بازدید: 15,133

ایندیپندنت مدعی شد هری کین ترجیح می‌دهد در صورت جدایی از تاتنهام به کارش در لیگ برتر انگلیس ادامه دهد.

به گزارش “آلانه”، چند فصلی است که بحث جدایی هری کین از تاتنهام مطرح می شود. با این حال باشگاه انگلیسی طی سالیان اخیر نشان داده که به این راحتی‌ها اجازه جدایی ستاره های خود را صادر نمی کند و قطعاً در مورد هری کین که بهترین بازیکن تیم لندنی محسوب می‌شود نیز چنین ایده ای وجود داشته و دارد‌.

 

 

 

 

با این وجود تاتنهام در فصول اخیر نتوانسته موفقیت های قابل توجهی به دست آورد و دست این تیم از کسب جام ها دور بوده است؛ موضوعی که به نظر می‌رسد ناامیدی هری کین را به همراه داشته و برخی گزارشات حاکی از آن است که ستاره ملی پوش انگلیسی قصد دارد از این تیم جدا شود و به باشگاه بپیوندد که مدعی جدی کسب جام ها باشد.

 

در روزهای گذشته شایعات پیرامون جدایی هری کین از تاتنهام قوت گرفته و حتی گفته شد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به جذب این بازیکن علاقمند است اما اکنون ایندیپندنت مدعی شده که این ستاره گلزن ترجیح می‌دهد که در صورت جدایی از تاتنهام، به کار خود در لیگ برتر انگلیس ادامه دهد.

 

 

 

 

در صورتی که چنین ادعایی صحت داشته باشد، به طور قطع خبر بسیار خوبی برای دو باشگاه شهر منچستر یعنی یونایتد و سیتی خواهد بود که پیش از این نیز از علاقه آنها به جذب هری کین صحبت شده بود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا