ورزشی

از استقلال تا نفت MIS ؛ دوباره محمود فکری جنگجو

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1748864/51

زمان: 08:59  
1400/01/24

بازدید: 5,719

نمایش متفاوت  با تیم تازه

سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در اولین تجربه‌اش توانست با کمک شاگردانش یک امتیاز بسیار باارزش را در دیدار مقابل سپاهان کسب کند.

به گزارش “آلانه”، پس از آخرین روز حضور فکری در ساختمان باشگاه استقلال شاید پیش‌بینی این موضوع که به‌زودی بازهم شاهد بازگشت او به جرگه سرمربیان لیگ برتری باشیم کار سختی نبود. به‌هرحال از نتایج نسبتاً خوب او در باشگاه استقلال و شکل جدایی منحصربه‌فردش مشخص بود که خداحافظی او با لیگ نوزدهم چندان طولانی نخواهد بود و چنین هم شد.

فکری به همراه تیمی به لیگ برتر بازگشت که به‌نوعی می‌توان گفت هر دو به گردن هم حق داشتند، او مجدداً به نفت مسجدسلیمان بازگشت، جایی که خودش این تیم را از کارزار سخت لیگ یک بااقتدار به‌سلامت عبور داد و به لیگ برتر سلام کرد، اما در عین ناباوری هدایت آن‌ها را به فرد دیگری واگذار کرد تا بازهم سکان یک تیم لیگ یکی را در بوشهر در دست بگیرد. هنوز خاطره حضور هواداران مسجدسلیمانی در بازی‌های ابتدایی شاهین بوشهر یادمان نمی‌رود که با شعار و بنرهای از پیش طراحی‌شده، خواستار بازگشت حاج محمود به تیمشان بودند، اما این اتفاق اکنون پس از سه سال رخ‌داده و فکری به‌جایی بازگشته که به‌نوعی به آن تعلق داشته، تصمیمی که باید خیلی زودتر اتفاق می‌افتاد.

دیروز  فکری با شاگردان بی‌ادعایش در نصف جهان از پس‌کاری برآمد که همین چند هفته گذشته با یکی از پر مهره‌ترین تیم‌های این چند فصل اخیر استقلال نتوانسته بود انجام دهد. درواقع متوقف کردن سپاهان آن‌هم پس از 7 برد متوالی به‌هیچ‌وجه کار ساده‌ای نبود که نفت مسجدسلیمان موفق به انجام آن شد. امروز بازیکنان نفت خصوصاً در فاز خط دفاعی و همچنین در خط دروازه از جان‌ مایه گذاشتند تا سرمربی جدیدشان کارش را با شکست آغاز نکند.

 

نکته جالب‌توجه اینجاست که یکی از دلایل استعفای اجباری فکری در استقلال، نمایش بی‌روح و بی‌انگیزه بازیکنان این تیم مقابل همین تیم سپاهان بود که حتی برخی از منتقدان، آن‌ها را به کم‌فروشی متهم کردند، اما امروز داستان کاملاً خلاف آن چیزی بود که فکری طی یک ماه اخیر در نقش‌جهان تجربه کرده بود. بازیکنان نفت مسجد 96 دقیقه برای این‌یک امتیاز جنگیدند تا دست‌خالی به شهرشان بازنگردند.

شاید تک امتیاز امروز مقابل شاگردان محرم نوید کیا، برای مسجدسلیمانی‌ها ازنظر جدولی فایده چندانی نداشت، اما در حقیقت باید گفت یک امتیاز مقابل مدعی اصلی قهرمانی در حال حاضر برای نفتی‌ها شاید ارزشی به‌اندازه یک پیروزی داشته باشد.

حالا پس‌ازاین نمایش جانانه، باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا او به همراه کمک‌هایش قادراست خاطرات خوبش را در نفت  این بار در لیگ برتر تکرار کند و سهمیه شهر اولی‌ها را حفظ کند یا خیر؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا