ورزشی

آزمون: آن‌قدر گل زدم که یادم نیست! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1748878/34

زمان: 09:57  
1400/01/24

بازدید: 10,283

سردار آزمون بعد از دبل در بازی با سوچی شمار گل های خود را به عدد 15 رساند. حالا او آقای گل لیگ برتر روسیه است. در حالی که 5 هفته به پایان بازی ها باقی مانده است. 

به گزارش “آلانه”، سردار آزمون در پایان این بازی خطاب به گزارشگر بازی در میکسدزون استادیوم گفت: خیلی برایم مهم نیست با دو گلی که در این بازی زدم به صدر جدول گل زنان آمدم. مهمتر از این برای من موفقیت زنیت است. اینکه برای سومین بار قهرمانی در لیگ برتر روسیه را تجربه کنم. این افتخار بزرگ تری است. 

 

او که یک فصل دیگر با زنیت قرار دارد و صحبت از حضورش در تیم سویا است در پاسخ به این سوال که آیا اولین بار در فوتبال دو گل به ضربه سر در یک بازی به ثمر رسانده است؛ خندید و گفت: واقعا یادم نمی آید. گل های زیادی به ضربه سر زده ام. اینقدر گل زده ام الان دقیقا به خاطر ندارم. 

 

 

در حالی که زنیت در بازی با سوچی دو بر یک پیروز شد سردار آزمون معقتد بود تیمش می توانست با گل های بیشتری در این بازی به پیروزی برسد. او در اینباره گفت: ما می توانستیم در این بازی گل های بیشتری به ثمر برسانیم اما شانس با ما یار نبود. خیلی مهم است که شما شانس داشته باشی. گاهی اوقات حتی فرصت در برابر دروازه خالی از دست می رود. ما باید بیشتر تلاش کنیم و با اعتماد به نفس بیشتری به بازی ها ادامه دهیم تا در نهایت برای سومین بار قهرمانی در لیگ برتر روسیه را تجربه کنم. 

 

نکته جالب اینکه زنیت در حال حاضر با 54 امتیاز صدرنشین لیگ برتر روسیه است و تیم دوم یعنی اسپارتاک مسکو 47 امتیاز اندوخته است. سردار آزمون در حالی با 15 گل بهترین گل زن لیگ برتر روسیه به حساب می آید که جدی ترین تعقیب کننده او همبازی اش است. آرتم که 13 گل زده است. این دو زننده 28 گل برای تیم زنیت بوده اند و قوی ترین زوج خط حمله لیگ برتر روسیه بشمار می روند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا