ورزشی

نویدکیا: امیدوارم آخر فصل حسرت این دو امتیاز را نخوریم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1748796/41

زمان: 20:36  
1400/01/23

بازدید: 10,193

از شرایط و نوع فوتبال تیمم راضی هستم؛

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید نفت مسجد سلیمان با سازمان دفاعی خوبی مقابل تیمش ظاهر شده و تاکید می کند که باید تیمش در مقابله با تیم های تدافعی بهتر و خلاق تر عمل کند. 

به گزارش “آلانه”، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان که تیمش 2 امتیاز حیاتی را در مقابل نفت مسجد سلیمان از دست داد، در کنفرانس خبری پس از این مسابقه اینطور حرف هایش را آغاز کرد: در مورد بازی فکر می کنم یک بازی نسبتا یکطرفه بود که ما انجام دادیم. خیلی بحث ها هست که تیم نفت مسجد سلیمان دفاعی بازی کرد و از این موضوعات. اما من معتقدم خوب دفاع کردن یک هنر است و هنوز هم روی این حرفم هستم. به خاطر همین هیچ ایرادی نمی توانم به این تیم بگیرم. این تیم با سازمان دفاعی خیلی خوبی مقابل ما بازی کرد و یک امتیاز خیلی با ارزش را از ما گرفت.

او سپس با اشاره به بازیکنانش اضافه کرد: از سبک فوتبال بازیکنانم راضی هستم و نمی توانم خیلی به آنها ایرادهای الکی بگیرم. درست است در ضربات آخر خیلی خوب نبودیم. نیمه اول آنطور که باید خیلی سرحال نبودیم و این تنها نقطه ضعف تیم ما در این مسابقه بود. در غیر این صورت سعی کردیم خیلی خوب از فضاها و کناره ها استفاده کنیم. در کل می توانم بگویم 2 امتیاز فوق العاده مهم را از دست دادیم و امیدوارم در آخر کار حسرت این دو امتیاز را نخوریم. به تیم نفت مسجد سلیمان هم تبریک می گویم.

از نویدکیا پرسیده شد که انتظار می رود سپاهان در مقابل تیم هایی که تاکتیکی بازی می کنند، تنوع بیشتری در حملات داشته باشد. سرمربی سپاهان با تایید صحبت های این خبرنگار توضیح داد: صحبت های ایشان را دقیقا قبول می کنم. ما خیلی دلمان می خواست که نفت مسجد سلیمان را یک مقدار به جلو بیاوریم ولی در اینکار موفق نبودیم. آنها سعی می کردند خیلی خوب دفاع کنند و ضد حمله بزنند. حالا موقعیت خاصی به این تیم ندادیم ولی در ارسال ها ایده آل نبودیم و از همه مهم تر خیلی شوت به دروازه نزدیم. این یکی از راه هایی بود که می توانستیم در این بازی استفاده کنیم. خیلی ایده آل نبود و هافبک های ما طراوات لازم را برای شوتزنی نداشتند. سعی می کنیم مشکلاتمان را حل کنیم.

از نویدکیا پرسیده شد بهتر نبود که به طرح ریزی حملات از عمق ادامه می دادید و کی‌روش را وارد زمین نمی کردید تا از ضربات سر استفاده کنید. سرمربی سپاهان به این پرسش اینطور پاسخ داد: چون که بیش از حد بسته بازی می کردند، سعی کردیم تاکتیک تیمی را عوض کنیم. خیلی خوب این کار را انجام ندادیم. کی روش در این شرایط خیلی می توانست به ما کمک کند. معضل کوچکی که داشتیم این بود که تا قبل از ورود کی روش خیلی خوب ارسال می کردیم ولی بعد از وارد شدن کی روش، نتوانستیم ارسال های خوبی داشته باشیم و از فاصله دور ارسال می کردیم و این به هیچ دردی نمی خورد. باید این معضل را حل کنیم.

از نویدکیا در رابطه با 10 بازی اخیر سپاهان پرسیده شد که با 8 پیروزی، یک تساوی و یک شکست همراه بوده‌ است و سرمربی سپاهان به این موضوع که آیا فکر نمی کند زمان خوبی برای تساوی بود تا بازیکنان و کادر فنی در ادامه با انگیزه تر ظاهر شوند، اینطور پاسخ داد: صحبت منطقی به نظر می آید ولی من نمی توانم قبول کنم. اینکه در فوتبال حرفه ای بعد از هشت برد یک مساوی بدهیم و به بازیکنان شوک وارد شود، من اعتقادی ندارم. شاید ما از نظر روانی تیممان را خوب آماده نکرده بودیم و باید برای برد وارد تمام بازی ها شویم. باز هم می گویم از شرایط و نوع فوتبال تیمم راضی هستم ولی این هم واقعیت است؛ ممکن است تیمی خوب هم بازی کند و امتیاز نگیرد، خوب بازی کردن صرف نمی تواند به آن تیم کمک کند. می دانم انتظارات بیشتر و بیشتر شده و بازیکنان هم می دانند و باید تلاشمان را بیشتر و بیشتر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا