ورزشی

فکری: با تاکتیکی غیر از گل نخوردن نمی‌شد امتیاز بگیریم 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1748788/41

زمان: 20:14  
1400/01/23

بازدید: 16,366

بازیکنان جانانه بازی کردند، دویدند و جنگیدند؛ 

محمود فکری می گوید نه خودش و نه تیمش به دنبال کشتن وقت نبوده اند و فشار بازیکنان سپاهان در دو سه صحنه سبب مصدومیت بازیکنان نفت مسجد سلیمان شده است.

به گزارش “آلانه”، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان پس از تساوی ارزشمندی که در ورزشگاه نقش جهان مقابل سپاهان به دست آورد و مانع بازگشت این تیم به صدر شد، در نشست خبری در مورد تساوی بدون گل گفت: بازی سختی بود. می دانستیم بازی سنگینی داریم و با توجه به اینکه اولین بازی بود که روی نیمکت می نشستیم مهم بود که امتیاز بگیریم. واقعا بازی سنگینی برای ما بود. باید هم تشکر کنم و هم خسته نباشید بگویم. بازیکنان هر دو تیم مردانه و جوانمردانه بازی کردند. از بچه ها خواسته بودیم که فضای روی دروازه خودمان را ببندیم و فرصت کمتر بدهیم و اگر توانستیم از فرصت هایی که به دست می آوریم و از اشتباهات حریف به گل برسیم. 

او با تمجید از بازیکنانش اضافه کرد: جا دارد تشکر و قدردانی داشته باشم از تک تک بچه هایم که با تمام وجود بازی کردند، دویدند و جنگیدند. خیلی برایم مهم بود که گل نخوریم و این اتفاق رخ داد. از طرف دیگر در اولین بازی یک امتیاز گرفتیم و امیدوار هستم با توجه به اینکه بازیکنان نفت مسجد سلیمان نشان دادند کارشان در نیم فصل اول جرقه و اتفاق نبوده، امیدوارم در 10 بازی باقی مانده هم  شکل خودشان را داشته باشند.

از فکری پرسیده شد که آیا با تاکتیک دیگری غیر از گل نخوردن می شد مقابل سپاهان بازی کرد که سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در واکنش به این سوال بیان کرد: خب ببینید ما با توجه به داشته های خودمان به مصاف سپاهان آمدیم. سپاهان یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ است. از نظر تشکیلات و مدیریت هم شرایط خوبی دارد. کادر فنی بسیار خوبی هم دارد و 20 بازی گذشته و صدرنشین است. نشان داده اند که اتفاقی نبوده است. کار ما خیلی سخت بوده و فکر نمی کنم تیم ما می توانست تاکتیک دیگری داشته باشد. چون اگر باز بازی می کردیم مطمئنا فضا به بازیکنان خلاق این تیم داده می شد و برای ما مشکل ساز می شدند. به نظرم بهترین تاکتیک همین بود که فضا را ببندیم و منتظر اشتباهات و فرصت ها بمانیم تا به آنها ضربه بزنیم. در برنامه اول که گل نخوردن بود موفق بودیم و فرصت هایی در نیمه اول و دوم داشتیم و اگر باهوش تر بودیم می توانستیم مواقعی که نظم آنها به هم می خورد، به گل برسیم.

از محمود فکری در رابطه با دلیل مصدومیت های پی در پی بازیکنان نفت مسجد سلیمان پرسیدند و او در واکنش به این سوال بیان کرد: خودم که اصلا این موضوع را دوست ندارم. به صورت طبیعی در اکثر بازی ها 5 دقیقه وقت اضافی هست. با توجه به تعویض هایی که انجام می شود. یکی دو مورد بود که برای وقت کشی نبود و بازیکنان آسیب دیده بودند و از طرفی فشار حریف بوده است. نادیده نگیرید که سپاهان با مهره هایی که دارد، می تواند فشار زیادی به حریف وارد کند و همین باعث آسیب دیدگی می شود. در مجموع نه خودم و نه نفت مسجد سلیمان دنبال وقت تلف نکردن نیستیم و امیدواریم یک بازی خوب و جوانمردانه را در دستور کار داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا