ورزشی

خلعتبری: امان از روزی که توپ‌ها گل نمی‌شوند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1748807/41

زمان: 21:05  
1400/01/23

بازدید: 3,460

باید در بازی با نساجی مازندران جبران کنیم؛ 

مهاجم تیم فوتبال سپاهان می گوید نمی توان ایرادی به شیوه بازی نفت مسجد سلیمان گرفت و معتقد است خودشان باید بهتر از موقعیت هایی که ایجاد کردند، استفاده می بردند.

به گزارش “آلانه”، محمدرضا خلعتبری مهاجم تیم فوتبال سپاهان در میکسدزون خبری ورزشگاه نقش جهان در رابطه با تساوی برابر نفت مسجد سلیمان حرف هایش را اینطور آغاز کرد: از نتیجه بازی که ناراحتیم. بازی مساوی شد در روزی که استحقاق سه امتیاز را داشتیم. موقعیت های خیلی خوبی داشتیم و می توانستیم سه امتیاز را بگیریم، اما امان از روی که توپ نخواهد وارد دروازه بشود و نمی شود کاری کرد. تمام تلاشمان را کردیم و نیمه اول و دوم چند موقعیت خوب داشتیم. اما نمی شود کاری کرد و به آینده امیدواریم. باید نساجی را ببریم تا این تساوی خانگی را جبران کنیم. کارمان خیلی سخت است ولی تمام تلاشمان را می کنیم.

خلعتبری در واکنش به این سوال که سپاهان برای ماندن در کورس چه کارهایی باید انجام دهد، گفت: آن چیزهایی که لازم است همه در حال انجام هستند. این چیزها در فوتبال طبیعی است. نفت مسجد سلیمان آمد و دفاع کرد و به قول آقای نویدکیا خوب دفاع کردن هم هنر است. یک امتیاز گرفتند. ما از اینکه نتوانستیم بازی را ببریم ناراحتیم. خیلی خوب تمرین کرده بودیم و موقعیت های خوبی را هم داشتیم. لیاقت کسب سه امتیاز را داشتیم. ناراحتیم ولی برای جبران می رویم. تیم و مجموعه خوبی داریم و شرایط برای ما نرمال است. جبران خواهیم کرد.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان در واکنش به این سوال که خیلی از همه جلوتر است و حتی مصاحبه نویدکیا را هم زودتر از برخی خبرنگاران حاضر در استادیوم دیده است، توضیح داد: اصلا بحث صحبت های آقای نویدکیا در نشست خبری نبود و قبلا هم در نشست خبری پیش از بازی این موضوع را گفته بودند. می دانستیم برای گرفتن یک امتیاز می آیند و خیلی برای آنها مهم بود. مشکل از ما نبود و آنها خوب دفاع کردند. ما باید بهتر بازی می کردیم و از موقعیت ها استفاده می کردیم ولی نتوانستیم.

از بازیکن سابق پرسپولیس و ذوب آهن‌ در رابطه با گرفتن میزبانی از تیم های ایرانی در بازی های لیگ قهرمانان آسیا پرسیده شد و او در واکنش به این سوال بیان کرد: واقعا ناراحت کننده و سخت است ولی فولاد توانست به العین چهار گل بزند. آرزوی موفقیت برای آقای نکونام داریم. مدیر خوبی به نام آذری دارند. استقلال و پرسپولیس هم نام بزرگی دارند و پرسپولیس دو بار به فینال آسیا رفته است. تراکتور هم تیمی خوب با بازیکنان خوب است ولی ما تمام تمرکزمان روی تیم خودمان است و می خواهیم با کسب موفقیت یکی از نماینده های ایران در آسیا باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا