ورزشی

حقیقی از یک سوراخ دو بار گزیده نشد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1748793/58

زمان: 20:31  
1400/01/23

بازدید: 13,747

دروازه بان تیم گل گهر در بازی امروز مقابل پیکان مقابل اوت های خطرناک حریف اشتباه بازی رفت خود را تکرار نکرده و موفق به ثبت یک کلین شیت شد.

به گزارش آلانه، دیدار رفت تیم های گل گهر سیرجان و پیکان تهران با معرفی یک پدیده جدید به فوتبال ایران همراه بود؛ پدیده ای که حتی توجه رسانه های خارجی را هم به خود جلب کرد؛ نادر محمدی در آن دیدار به سبک معروف خود که دیگر این روزها به تصویری آشنا برای اهالی فوتبال تبدیل شده، یک پرتاب اوت تاریخی را روانه دروازه گل گهر کرد، پرتابی که به گل دوم پیکان تبدیل شد.

 

آن اتفاق در دقیقه 6 بازی دو تیم در چارچوب هفته پنجم رخ داد جایی که ارسال بلند اوت توسط نادر محمدی با اشتباه در خروج از سوی علیرضا حقیقی همراه شد و توپ با برخورد به دست گلر سیرجانی‌‎ها به گل دوم پیکان تبدیل شد.

 

بعد از آن بازی و چند اشتباه دیگر شرایط برای حقیقی در گل گهر کمی سخت شد اما در نهایت با شروع نیم فصل دوم شاهد بازگشت دروازه بان باتجربه سیرجانی ها به ترکیب بودیم. در بازی امروز مقابل پیکان، علیرضا حقیقی درون دروازه تیمش حضور داشت و به دنبال جبران اتفاقات بازی رفت هدفی به نام کلین شیت را در سر می پروراند که موفق به آن نیز شد.

 

در روزی که پیکان برای اولین بار نادر محمدی را در ترکیب خود نداشت، علیرضا حقیقی توانست دروازه خود را مقابل حملات حریف بسته نگه دارد. البته در دقیقه 81 بازی، تارتار محمدی را به میدان فرستاد تا در دقایق پایانی شانس تیمش را با اوت های او امتحان کند. حقیقی اما این بار مقابل اوت های محمدی بی اشتباه ظاهر شد تا دو بار از یک سوراخ گزیده نشود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا