ورزشی

ادعای گل؛ مدافع برزیلی خواهان جدایی از رئال مادرید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1748822/52

زمان: 22:13  
1400/01/23

بازدید: 16,390

وبسایت معتبر گل مدعی شد ادر میلیتائو به دلیل کم بازی کردن در رئال مادرید خواهان جدایی از این تیم شده است.

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید در تابستان 2019، برای تقویت خط دفاعی خود 50 میلیون یورو هزینه کرد و ادر میلیتائو را از پورتو به خدمت گرفت. با این حال مدافع برزیلی از زمان انتقال به لوس بلانکوس نتوانسته جایگاه ثابتی در ترکیب تیم زین الدین زیدان داشته باشد.

 

 

 

 

میلیتائو طی دو فصل اخیر دائماً نیمکت‌نشین دو ستاره خط دفاعی رئال مادرید یعنی رافائل واران و سرخیو راموس بوده است. با این حال به طور قطع لوس بلانکوس هنگام عقد قرارداد با این مدافع برزیلی از توانایی های او کاملا آگاه بوده است و در واقع به نظر می رسد که در باشگاه اسپانیایی همه به میلیتائو اعتماد دارند.

 

ادر میلیتائو چهار سال دیگر با باشگاه رئال مادرید قرارداد دارد و آنها اطمینان دارند که او بخشی از آینده باشگاه خواهد بود. از طرفی پر افتخار ترین تیم اروپا می‌داند که بسیاری از تیم‌ها از جمله بایرن مونیخ خواهان به خدمت گرفتن میلیتائو هستند اما رئال مادرید حاضر نیست به این راحتی ها او را به فروش برساند.

 

 

 

 

در همین راستا وب سایت گل مدعی شده که میلیتائو از شرایط موجود راضی نیست و احساس می‌کند که نیمکت‌نشینی های پیاپی او بیش از حد ادامه یافته است. در واقع مدافع برزیلی می‌خواهد کشورش را در جام جهانی پیش رو همراهی کند و این احساس را دارد که نیمکت نشینی هایش در رئال مادرید ممکن است او را از این هدف دور کند.
با این حال بعید به نظر می‌رسد که باشگاه مادریدی برنامه‌ای برای فروش او داشته باشد اما در در صورت اصرار میلیتائو برای جدایی آنها تنها با مبلغی بیشتر از آن چیزی که این بازیکن را به خدمت گرفته اند اجازه جدایی اش را صادر خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا