سیاسی

بیانیه حدود ۲۰۰ نماینده مجلس در مورد لوایح چهارگانه نظر کلی مجلس است

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران  جوان، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی شهر در صحن علنی نوبت شب مجلس شورای اسلامی طی تذکری گفت: نزدیک ۲۰۰ نفر بیانیه ‌ای را به عنوان موضوع مجلس انقلابی در باب لوایح چهارگانه و FATF امضا کردند؛ برخی نمایندگانی که در ادوار گذشته تشریف داشته‌اند و ممکن است به برخی جناح های سیاسی منتسب باشند، نظر شخصی شان را به عنوان نظر مجلس اعلام می‌کنند. این خلاف آیین‌نامه و نظر کلی مجلس است.

وی افزود: نزدیک به ۲۰۰ نماینده این لایحه را استعماری و خلاف مصالح کشور دانسته‌اند؛ لذا از همین تریبون اعلام می کنیم حداقل این ۲۰۰ امضا کننده که اکثریت مطلق مجلس هستند، نظرشان را نسبت به مخالفت این لایحه اعلام کرده‌اند. آنها از مجمع تشخیص تقاضا کردند که در در صورت مطرح شدن به این لوایح رای مثبت ندهند. در نتیجه این اظهارنظر، نظر شخصی ایشان بود و کسانی که از بیرون به برخی خطاهایی که ممکن است از برخی عزیزان و همکاران سربزند، دل ببندند، کور خوانده‌اند.


بیشتر بخوانید


این نماینده پارلمان اظهار کرد: ما جناب آقای قالیباف را نه رئیس مجلس، بلکه به عنوان جلودار نبرد اقتصادی می‌دانیم. به ایشان رای دادیم و برای منویات رهبری کار می کنیم. ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم/ در ره عشق جگر دار تر از هر مردیم/ هر زمان شور حسینی به سر افتد ما را/ دور سید علی خامنه ای می گردیم.

او اظهار کرد: امیرالمؤمنین(ع) فرمودند که زبان انسان مانند حیوان درنده ای است که اگر رها شود گاز می زند؛  خدا را شکر مجلس انقلابی به اذعان و اقرار نمایندگان ادوار مردانه و با دقت نظر بند به بند تبصره‌های  بودجه را بررسی می‌کند؛ اما متاسفانه برخی اظهار نظرها هم صبح و هم الان دل‌ها را رنجاند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا