ورزشی

نویدکیا: دوست دارم به خاطر این تیم از قلعه‌نویی تشکر کنم

کد خبر: 1740758/41

زمان: 19:30  
1399/12/11

بازدید: 22,776

برخی‌ها در حق کرانچار انسانیت نکردند؛

سرمربی سپاهان پس از پیروزی تیمش مقابل گل گهر از امیرقلعه نویی به خاطر تیمی که در اصفهان ساخته، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش “آلانه”، محرم نویدکیا سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل گل‌گهر اینطور حرف هایش را با اشاره به درگذشت زلاتکو کرانچار آغاز کرد و گفت: دلم می خواهد اتفاق ناگوار درگذشت آقای کرانچار را اشاره کنم. از طرف خودم و مجموعه بزرگ سپاهان و هواداران درگذشت کرانچار را به خانواده او تسلیت می‌گویم. با اینکه بعضی با گفتار و نوشتارشان در حق او انسانیت نکردند اما من خیلی چیزها از او یاد گرفتم. ادبیاتی که برای برخورد با بازیکنان استفاده می شود. رفتار با بازیکنان و نوع برخورد با باشگاه و هوادران را از کرانچار یاد گرفتم. کرانچار واقعا جنتلمن بود. برایمان خیلی سخت بود. قبل از بازی این خبر به ما رسید؛ خیلی سخت بود، اما زندگی ادامه دارد.

 

نویدکیا سپس به شرایط فنی دیدار سپاهان و گل گهر اشاره کرد و افزود: به نظرم بازی بود که دو تیم خیلی خوب همدیگر را خیلی خوب آنالیز کرده بودند. به راحتی نمی شد حدس زد چه تیمی می‌تواند موقعیت سازی کند و برنده بازی باشد. دقایقی ما بهتر بودیم و دقایقی آن‌ها بهتر بودند.  نیمه اول خیلی خوبی نداشتیم، اما به مرور زمان بهتر شدیم. واقعا گل گهر تیم خیلی خوبی بود. در نیمه اول دو تعویض اجباری داتند اما خیلی خوب بازی کردند. سعی کردیم در نیمه دوم به بازی سرعت بدهیم. بازی بود که تک موقعیت‌ها می توانست تعیین کننده باشد. ما خدارا شکر از معدود موقعیت‌هایمان استفاده کردیم. خداراشکر می کنیم که توانستیم این بازی سنگین را ببریم.

 

از سرمربی سپاهان در مورد عملکرد یاسین سلمانی و حضور ثابت او به جای محمد کریمی پرسیدند و او در واکنش به این سوال که آیا از عملکردش رضایت دارد یا خیر، گفت: مقابل ذوب‌آهن چند دقیقه به او بازی دادم و گل زد. 18 سال بیشتر سن ندارد. از آکادمی خودمان آمده، کم کم به او شانس می دهم که خودش را نشان بدهد. کاپیتان تیم ملی جوانان و یکی از استعدادهای فوق‌العاده فوتبال ایران است. باید او را حفظ کنیم و بتوانیم از نظر فنی او را به سمت پیشرفت ببریم و بتواند واقعا روزی به فوتبال کشورمان کمک کند.این کار را حتما می تواند انجام بدهد. نه در ایران بلکه در بهترین تیم‌های اروپایی هم می تواند بازی کند. این پتانسیل را دارد. ولی باید بداند هرچه بازی می‌کند کارش سخت تر می شود چون وارد رقابت با بازیکنانی می شود که سالهاست بازی می کنند. باید همینطور رو به جلو ادامه بدهد و از مبارزه نترسد. قطعا در آینده از او بیشتر می‌شنویم.

 

بخش بعدی صحبت های محرم نویدکیا در مورد سرمربی سابقش در سپاهان بود و در مورد امیرقلعه نویی بیان کرد: دلم می خواست چون با گل‌گهر بازی کردیم از امیر قلعه‌نویی تشکر کنم. به خاطر این تیم خوب، در سال های گذشته نفرات خوبی را اضافه کرد. از روزی که آمدم واقعا نفرات خیلی خوبی داشتم، تنها کاری که کردم این بود که تغییرات را به حداقل رساندم که مشکلی برای تیم پیش نیاید. در حد سه چهار نفر که فکر می‌کردم می‌توانند به تیم کمک کنند را اضافه کردم. بابت این موضوع ممنون دار او هستم. گل گهر با این بازی قطعا در آینده نتایج خیلی خوبی می‌گیرد. امیدوارم موفق باشند.

 

سرمربی سپاهان خطاب به هواداران این تیم گفت: با یک برد یا یک باخت اتفاقی نمی افتد باید راهمان را به سمت جلو ادامه بدهیم تا در نهایت شرایط خوبی را برای سپاهان ایجاد کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا