ورزشی

توئیتر گل‌گهر: فاجعه داوری ادامه دارد (عکس)

کد خبر: 1740748/41

زمان: 19:00  
1399/12/11

بازدید: 23,619

با محرومیت سرکوب‌مان می کنند؛

شاگردان امیرقلعه نویی در شرایطی با یک گل در نقش جهان مغلوب شدند که معتقدند دو بازیکن تیم سپاهان می توانستند با تصمیم اکبریان از زمین مسابقه اخراج شوند.

به گزارش “آلانه”، این موضوعی است که توئیتر تیم فوتبال گل گهر سیرجان بلافاصله پس از پایان بازی به آن واکنش نشان داده و با انتشار دو پست به آن پرداخته است.
اولین صحنه ای که گل گهری ها به آن اشاره کرده اند، مصدومیت شدید عاشوری از ناحیه زانو پس از برخورد با یاسین سلمانی است؛ جایی که آنها معتقدند داور مسابقه باید به بازیکن تیم سپاهان به دلیل خطای شدید کارت قرمز نشان می داد.

در نیمه دوم هم در دو صحنه متوالی سروش رفیعی دو بازیکن تیم گل گهر را متوقف کرد؛ این بازیکن ابتدا با خطایی شدید پای مرتضی تبریزی را زد و داور مسابقه بی درنگ به او کارت زرد نشان داد. او چند ثانیه بعدتر هم روی یکی دیگر از بازیکنان گل گهر اینبار در زمین سپاهان خطا کرد ولی داور ترجیح داد تننها خطا بگیرد و به این بازیکن کارت زرد دوم را نشان نداد.

احتمالا اشاره گل گهری ها به دیدار فصل گذشته برابر نفت آبادان در مرحله برگشت هم باشد که سروش رفیعی با خطایی مشابه از زمین مسابقه اخراج شد ولی در دیدار برابر گل گهر، کارت زرد کرد و البته با همین کارت زرد، به دلیل سه کارته شدن دیدار بعدی تیمش مقابل آلومینیوم اراک را از دست داد.

توئیتر گل گهر به دو نکته در دو پستی که منتشر کرده، اشاره کرده است؛ آنها ابتدا به ادامه اشتباهات داوری علیه این تیم اعتراض کرده اند و در پست دوم هم به محرومیت امیرقلعه نویی که در این دیدار هم محروم بود. این مربی باتجربه که در مقابل پرسپولیس نیز غایب بود، در مقابل تیم سابقش سپاهان نیز از روی سکوها بازی را تماشا کرد. قلعه نویی در اولین بازی فصل نیز به دلیل اعتراض به عملکرد داوری در زمان حضورش در سپاهان، از نشستن روی نیمکت تیمش محروم شده بود.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا