ورزشی

یک معضل دیگر در راه برگزاری انتخابات بارسلونا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1740268/29

زمان: 18:35  
1399/12/09

بازدید: 2,097

انتخابات ریاست بارسلونا ابتدا قرار بود 5 بهمن برگزار شود وبلی به دلیل قرنطینه عمومی کاتالونیا به 17 اسفند موکول شد.

به گزارش “آلانه”، از اکتبر 2020 و پس از استعفای جوزپ ماریا بارتومئو از ریاست بارسلونا این باشگاه زیر نظر کمیته موقت به ریاست کارلس توسکتس اداره می شود. این کمیته آذرماه روز 24 ژانویه( 5 بهمن) را برای انتخابات ریاست باشگاه اعلام کرد.

 

 

 

 

پس از موج جدید شیوع کرونا در ایالت کاتالونیا و تمدید قرنطینه در این ایالت تا 25 ژانویه یعنی یک روز پس از زمان مقرر شده برای انتخابات، دولت محلی برگزاری یا عدم برگزاری انتخابات را به باشگاه بارسلونا واگذار کرد.

کمیته موقت بارسا و ویکتور فونت و تونی فریکسا مخالفت جدی برگزاری انتخابات در تاریخ 24 ژانویه بودند و با وجود اصرار لاپورتا برای برگزاری انتخابات، در نهایت تصمیم به تعویق این رویداد گرفته شد.

دولت محلی کاتالونیا نیز طی بیانیه ای تایید کرد که انتخابات ریاست بارسلونا در موعدی دیگر به انجام خواهد رسید و سپس 7 مارس(17 اسفند) به عنوان تاریخ رسمی جدید در نظر گرفته شد.

 

 

 

 

پیش بینی می شد قرنطینه عمومی تا این تاریخ به اتمام رسیده باشد ولی روز گذشته قرنطینه تا 8 مارس(18 اسفند) تمدید شد که این باعث خواهد شد بسیاری از اعضای باشگاه نتوانند در مکان های در نظر گرفته شده برای رای گیری حاضر شوند.

باشگاه بارسلونا به همین دلیل از دولت محلی کاتالونیا درخواست کرده تا روز انتخابات اعضای رسمی و صاحب حق رای بارسا مشکلی برای تردد در شهر و حاضر شدن در محل رای گیری نداشته باشند. قرار است امروز یا فردا در این مورد تصمیم گیر ینهایی اتخاذ شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا