ورزشی

پوچتینو: نیمار طبق برنامه پیش می رود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1740127/42

زمان: 09:18  
1399/12/09

بازدید: 3,265

مائوریتسیو پوچتینو مدعی شد روند بهبودی نیمار طبق برنامه پیش می رود.

به گزارش “آلانه”، پاری سن ژرمن در هفته های اخیر ستاره برزیلی و 28 ساله خود را  به علت آسیب دیدگی در اختیار نداشته است. البته به جز نیمار بازیکنانی چون آنخل دی ماریا، لئاندرو پاردس، الساندرو فلورنزو، مارکو وراتی و مائورو ایکاردی نیز با مصدومیت روبرو هستند و شرایط برای پاری سن ژرمن آسان نیست. حالا مائوریتسیو پوچتینو در نشست خبری پیش از دیدار مقابل دیژون مدعی شد برای این مشکل راه حلی پیدا خواهد کرد.

 

 

مائوریتسیو پوچتینو گفت: “نیمار بر اساس برنامه ای که توسط کادر پزشکی تعیین شده پیش می رود. او از نظر روحی در شرایط مساعدی قرار داشته و روند بهبودی او طبق برنامه پیش می رود. بعد از تمرین متوجه شدیم قادر به استفاده از چند بازیکن در مسابقه این هفته خود نیستیم. می دانیم فرصت زیادی نداریم و سعی خواهیم کرد بهترین راه حل ممکن برای کسب پیروزی در این مسابقه را پیدا کنیم.

 

ما در بخش هجومی در دیدار مقابل موناکو که خوب دفاع می کرد، از طراوت و خلاقیت کافی برخوردار نبودیم، اما نباید فراموش کرد چند روز قبل از آن مسابقه در بارسلونا، از این حیث موفق عمل کردیم. برای دیدار مقابل دیژون نیز راه حل هایی پیدا خواهیم کرد و من فکر می کنم بازیکنانی که در زمین حاضر خواهند بود، مطابق با برنامه تعیین شده پیش می روند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا