ورزشی

لوپتگی: لیونل مسی می توانست اخراج شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1740318/42

زمان: 22:11  
1399/12/09

بازدید: 6,669

خولن لوپتگی معتقد است اخراج لیونل مسی می توانست روند مسابقه مقابل بارسلونا را تغییر بدهد.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا امروز در شرایطی با دو گل در خانه سویا پیروز شد که در نیمه اول لیونل مسی بعد از دریافت کارت زرد اول باز هم مرتکب خطا شده و برخی او را مستحق اخراج می دانستند، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. خولن لوپتگی که به علت اعتراض روی این صحنه کارت زرد گرفته بود، اعتراف کرد تیمش عملکرد درخشانی مقابل بارسلونا نداشته است.

 

خولن لوپتگی گفت: “لیونل مسی می توانست کارت زرد دوم را گرفته و اخراج شود. این موضوع را افرادی که این صحنه را از تلویزیون دیده اند به من گفتند. البته من خودم آن صحنه را ندیدم، اما این تصمبم می توانست روند بازی را تغییر دهد.

 

 

شرایط سویا در بازی امروز ما خوب نبود. در نیمه دوم کمی فشار آوردیم، اما در کل نتوانستیم کاری کنیم بارسلونا مجبور به عقب نشینی شوند. در نیمه دوم بیشتر ریسک کردیم، اما حریف با کیفیتی که داشت موفق به زدن گل دوم هم شد.

 

وقتی ترکیب بارسا آمد از قبل می دانستیم که آنها قرار است اینطور و با سه مدافع بازی کنند. در نیمه اول بارسلونا تنها یک موقعیت داشت و به گل رسید. اما ما نیز از نظم کافی برخوردار نبودیم و نتوانستیم به گل تساوی دست یابیم. من نمی دانم که آیا بارسلونا با همین ترکیب و تاکتیک در دیدار برگشت کوپا ظاهر می شوند یا خیر، اما این سوال به من ربطی ندارد و ما روی کار خودمان تمرکز خواهیم کرد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا