ورزشی

لاپورتا: وعده توخالی ندهیم؛ با هیچ بازیکنی نبسته ام

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1740217/29

زمان: 14:38  
1399/12/09

بازدید: 6,540

در پاسخ به وعده های فریکسا

خوان لاپورتا در واکنش به ادعای تونی فریکسا مبنی بر قطعی بودن جذب ارلینگ هالند و کیلیان امباپه گفت که وعده توخالی دادن درست نیست.

به گزارش “آلانه”، 8 روز به انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا باقیمانده و خوان لاپورتا همچنان از بیشترین شانس برای بازگشت به صندلی ریاست برخوردار است. او در همه نظرسنجی ها از دو رقیبش ویکتور فونت و تونی فریکسا پیش است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، بار دیگر سکان مدیریت باشگاه کاتالان را برعهده خواهد گرفت.

 

 

 

 

در روزهای اخیر تونی فریکسا با وعده جذب کیلیان امباپه و ارلینگ هالند سعی کرده توجهات را به سمت خود جلب کند. ویکتور فونت در واکنش به این ادعا آن را پوچ و توخالی خواند و لاپورتا نیز به آن پاسخ داد.

 

لاپورتا در مورد وعده و وعید جذب بازیکنان بزرگ برای بارسا گفت:« من نام بازیکنانی که قصد جذب شان را دارم اعلام نمی کنم چرا که قیمت شان افزایش خواهد یافت و از سوی دیگر ارزش بازیکنانی که اکنون در اختیار داریم را نیز زیر سوال خواهد برود. بازیکنان نباید احساس کم اهمیت بودن کنند و ما هم نباید کاری کنیم که تمرکزشان از بین برود. وعده و وعید توخالی دادن هم اتفاقی منفی است. هدف اصلی من بازگرداندن انگیزه به تیم است و اینکه بارسلونایی مبارز و رقابت طلب را دوباره در میادین ببینیم.»

 

 

 

 

لاپورتا ادامه داد:« بازار به ما ابزارهایی برای برگرداندن این وضعیت بد اقتصادی خواهد داد. به شخصه معتقدم یک سال بعد می توانیم از لحاظ درآمد به شرایط قبل از پاندمی برسیم. وقتی هواداران به ورزشگاه ها برگردند، شرایط اقتصادی نیز بهبود پیدا خواهد کرد.

با هیچ بازیکنی هنوز وارد مذاکره نشده ایم و هیچ پیش قراردادی نیز امضا نشده است. ابتدا باید به پست ریاست برسم که انگیزه بسیار بالایی نیز برایش دارم و خوشبختانه هواداران بارسا هم به من بازخورد خوبی نشان داده اند.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا