ورزشی

قایدی و استقلال؛ فعلا بدون توافق 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1740124/34

زمان: 09:11  
1399/12/09

بازدید: 14,176

مهدی قایدی مجددا از امروز تمرینات خود را با تیم استقلال از سر می گیرد. 

به گزارش “آلانه”، از آنجایی که او نزدیک به دو هفته از تمرینات گروهی آبی ها به دور بوده تصمیم گیری در مورد بازی یا عدم بازی او در دیدار با مس رفسنجان با محمود فکری است اما به نظر می رسد دست کم او از ابتدا در ترکیب استقلال برای این بازی قرار نگیرد. 

 

این حضور در حالی رخ می دهد که فعلا روی کاغذ هیچ توافقی بین مهدی قایدی و باشگاه استقلال صورت نگرفته است به این خاطر که اصلا این بازیکن به دفتر باشگاه نرفته و پیشنهادات تلفنی هم که به این بازیکن ارایه شده مورد قبول او قرار نگرفته است. مهدی قایدی بعد از کش و قوس های صورت گرفته و هم چنین تماس های تلفنی که با مدیران باشگاه استقلال داشته در نهایت تصمیم گرفته به قهر خود با تیم پایان دهد و از امروز با آبی ها تمرین کند و در نهایت موارد اصلاح قراردادش را به باشگاه محول کند. 

 

مهدی قایدی تا سسال 1402 با استقلال قرارداد دارد. احمد سعادتمند مدیر وقت باشگاه استقلال به این بازیکن قول داده بود به خاطر درخشش در فصل گذشته بازی های لیگ برتر قراردادش را اصلاح کند که این کار را در زمان حضورش در باشگاه استقلال انجام نداد. قرارداد مهدی قایدی برای این فصل 850 میلیون تومان است که مهدی قایدی در برابر دستمزد دیگر بازیکنان در آمد خود را ناعادلانه می خواند. آنهم با توجه به تاثیر گذاری که در نتایج استقلال دارد. البته مدیر عامل باشگاه استقلال در مصاحبه های خود وعده داده که این قرارداد را اصلاح خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا