ورزشی

فیکس بازی کردن اودگارد در آرسنال اشتباه است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1740231/29

زمان: 16:12  
1399/12/09

بازدید: 5,654

مارتین کئون:

مدافع سابق ارسنال معتقد است این باشگاه نباید روی مارتین اودگارد حساب خاصی باز کند چرا که او یک بازی قرضی بدون بند خرید دائمی است.

به گزارش “آلانه”، نزدیک به دو ماه پیش انتقال قرضی مارتین اودگارد از رئال به آرسنال رسمی شد. ستاره نروژی تا پایان فصل، قرضی برای توپچی ها بازی خواهد کرد و در قرارداد او بند خرید دائمی نیز گنجانده نشده است.

 

 

 

 

اودگارد از نیمکت نشینی های زیاد در رئال گلایه داشت و وعده های زین الدین زیدان به او محقق نشد تا در نهایت تصمیم به جدایی بگیرد. او تنها نیروی تقویتی رئال در تابستان بود ولی نتوانست در ایده های زیدان جای بگیرد. اودگارد در این مدت توانسته بازی های نسبتا خوبی هم انجام دهد و حتی گفته می شود توپچی ها قصد مذاکره با رئال برای جذب دائمی او را دارند.

 

 

 

 

مارتین کئون مدافع سابق آرسنال در مورد این انتقال گفت:« مربی طبعا دیدگاه خودش را دارد ولی نظر مرا بخواهید، اودگارد نباید در ترکیب ثابت آرسنال بازی کند چرا که او یک پروژه ای موقتی است در حالی ما در آرسنال وقت برای از دست دادن نداریم. از سوی دیگر اودگارد ار نظر من هنوز آماده نیست و نتوانسته خودش را با تیم وفق دهد در حالی که ما نیاز به پیروزی در بازی های پیش رو داریم.

میکل آرتتا باید به بازیکنانی مثل امییت روو میدان بدهد. او به خوبی با فضای تیم آشناست و قبلا هم توانایی هایش را نشان داده است. من باشم، اسمیت رو را به ترکیب اصلی بر می گردانم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا