ورزشی

عادت لواندوفسکی؛ هفته ای یک رکورد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1740325/42

زمان: 23:04  
1399/12/09

بازدید: 90

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ دو بار دروازه کلن را در بازی امروز باز کرد.

به گزارش “آلانه”، بایرن مونیخ دوباره به روند فوق العاده خود بازگشته و در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا در حال قلع و قمع کردن رقباست. بی تردید فرم درخشان رابرت لواندوفسکی، ستاره گلزن و 33 ساله بایرن مونیخ در رقم خوردن این نتایج نقش مهمی داشته است. بایرن مونیخ امروز با نتیجه 1-5 کلن را شکست داد و رابرت لواندوفسکی دو بار در این دیدار موفق به گلزنی شد.

 

حالا این ستاره لهستانی بعد از گذشت 23 هفته از این فصل بوندسلیگا موفق به زدن 28 گل شده که رکوردی فوق العاده محسوب می شود. پش از این و در فصول 69-1970 و 72-1971، گرد مولر، گلزن افسانه ای فوتبال آلمان بعد از 23 هفته 25 بار برای بایرن مونیخ موفق به گلزنی شده بود و رابرت لواندوفسکی این رکورد او را نیز از آن خود کرد.

 

فصل گذشته رابرت لواندوفسکی در کورسی نفس گیر و جذاب در نهایت برابر چیرو ایموبیله، مهاجم باتجربه لاتزیو مغلوب شده و نتوانست کفش طلا را از آن خود کند. اما به نظر می رسد در فصل جاری بقدری فاصله رابرت لواندوفسکی با رقبا زیاد است که باید از همین حالا را برای اولین بار فاتح این جایزه دانست. در صورت ادامه این روند و البته نتیجه گیری بایرن مونیخ، بی تردید رابرت لواندوفسکی بخت اول دریافت جایزه توپ طلا نیز خواهد بود.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا