ورزشی

بازگشت 4 بازیکن مصدوم رئال به تمرینات (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، تمرین امروز رئال مادرید در حالی به انجام رسید که 4 بازیکن مصدوم رئال با بهبودی کامل در آن حاضر بودند.

مارسلو، فده والورده، آلوارو اودریوسولا و رودریگو گوئس بازیکنانی بودند که در هفته های اخیر نتوانسته بودند در تمرین گروهی حاضر باشند و بازگشت شان خبر خوبی برای کادر فنی بود.

 

 

 

 

مارسلو 17 روز پیش در بازی رئال برابر ختافه که بهترین نمایش فصل او بود، در دقایق پایانی مصدوم شد. گفته می شد او سه هفته قادر به همراهی رئال نیست ولی کمی زودتر توانست خود را برساند.

 

 

 

 

فده والورده 35 روز پیش در بازی برابر آلکویانو در کوپا دل ری مصدوم شد. پزشکان دوری 2 هفته ای را پیش بینی کردند ولی با تاخیر توانست ریکاوری کند. بازگشت او نفس تازه ای به خط میانی رئال خواهد داد و به زیدان این اجازه را می دهد تا به تونی کروس، لوکا مودریچ و کاسیمیرو استراحت بدهد.

 

 

 

 

رودریگو گوئس از 25 دسامبر و بازی برابر گرانادا دیگر نتوانسته بود رئال را همراهی کند. او پس از جراحی مینیسک قرار بود سه ماه به دور از میادین باشد ولی پس از دو ماه اکنون به تمرینات بازگشته است.

اودریوسولا هم که در بازی برابر اوئسکا مصدوم شده بود، حالا مهیای بازی برای رئال است. این 4 بازیکن اگر فردا هم بدون مشکل تمرین کنند، وارد فهرست بازی دوشنبه شب برابر سوسیداد خواهند شد.

 

 

 

 

در تمرین امروز کریم بنزما، ادن هازارد و ادر ملیتائو انفرادی تمرین کردند و سرخیو راموس به همراه دنی کارواخال در سالن بدنسازی زیر نظر فیزیوتراپ ها قرار داشتند.

زیدان خوشبین است بنزما، هازارد و میلیتائو به دربی مادرید برابر اتلتیکو که هفته بعد برگزار خواهد شد برسند ولی سرخیو راموس احتمالا از بازی با الچه یا آتالانتا(26 اسفند) به میادین بر می گردد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا