ورزشی

بارسلونا هم به درد رئال مادرید مبتلا شد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1740299/42

زمان: 20:47  
1399/12/09

بازدید: 32,452

پدری و رونالد آرائوخو، دو ستاره جوان بارسلونا در دیدار مقابل سویا مصدوم شدند.

به گزارش “آلانه”، فشردگی برنامه مسابقات و البته پیش فصل نه چندان طولانی باعث شده در سال جاری باعث افزایش تعداد مصدومان در تیم های بزرگ اروپایی باشیم. رئال مادرید در این فصل بیشترین لطمات را از تعدد بازیکنان مصدوم خود دیده و معمولا زین الدین زیدان غایبان زیادی در لیست تیمش داشته است. حالا امروز و در جریان برتری 0-2 مقابل سویا، بارسلونا نیز به این درد دچار شده و شاهد آسیب دیدگی دو بازیکن جوان خود بود.

 

 

در دقیقه 70 این مسابقه بود که پدری، ستاره جوان بارسلونا در مرکز میدان دچار مصدومیت شد و اگرچه این بازیکن تقلای زیادی برای ماندن در میدان کرد، اما در نهایت رونالد کومان حکم به تعویض او داد و یاکس موریبا، دیگر بازیکن جوان بارسلونا به جای پدری وارد زمین شد.

 

اما مصدومیت رونالد آرائوخو عجیب تر از پدری بود. این مدافع جوان که در هفته های اخیر بسیاری از بازی های بارسلونا را به علت آسیب دیدگی از دست داده و بعد از سه هفته دوباره شرایط بازی کردن پیدا کرده بود، در دقیقه 67 به جای جرارد پیکه مصدوم وارد زمین شد. اما مچ پای چپ رونالد آرائوخو در دقیقه 82 پیچ خورد و در نهایت این بازیکن جای خود را به ساموئل اومتیتی داد. رونالد آرائوخو به قدری از مصدومیت جدید خود عصبانی بود که ضربه ای محکم به صندلی کنار زمین زد تا اینگونه خشم خود را از تکرار این اتفاق نشان دهد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا