ورزشی

اتهام بزرگ رئیس آتالانتا؛ داور در خدمت رئال بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، تنها دقایقی پس از اتمام بازی رئال مادرید و آتالانتا در ورزشگاه شهر برگامو بود که رسانه های ایتالیایی حملاتی بی رحمانه را علیه داور بازی و نیز باشگاه رئال مادرید شروع کردند.

شاگردان زین الدین زیدان در بازی چهارشنبه شب، 75 دقیقه با یک بازیکن بیشتر برابر میهمان خود بازی کردند و در نهایت با گل فرلاند مندی موفق به کسب یک برد مهم در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان شدند.

 

 

 

 

 

مندی بهترین بازیکن زمین نیز شناخته شد چرا که هم گل برتری را زد و هم دقیقه 15 باعث اخراج رمو فرولر مدافع آتالانتا شد. این تصمیم داور بحث برانگیز بود و ایتالیایی ها به شدن نسبت به آن معترضند.

آتالانتا به جد معتقد است که فرولر باید تنها یک کارت زرد می گرفت و داور با این اخراج ضربه بزرگی به آنها زد.

 

آنتونیو پرکاسی رئیس آتالانتا که پیش از بازی گفته بود بازی برابر رئال مثل رفتن به دانشگاه است هنوز نتوانسته اخراج فرولر را هضم کند. او به گاتزتا دلو اسپورت گفت:« اخراج فرولر یک شوک بزرگ به ما بود. وقتی داور کارت قرمز را نشان داد، تمام بدنم لرزید. معتقد بودم تصمیم داور اشتباه است و وی ای آر قطعا با بازبینی صحنه تصمیم او را رد می کند اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. از آن پس جریان بازی عوض شد و این شرم آور بود.»

 

 

 

 

رئیس آتالانتا ادامه داد:« هنوز هم روی عقیده ام مانده ام که تیم داوری لطف بزرگی به باشگاه بزرگتر و مهمتر کرد و حق مان را خوردند. رئال باشگاهی مهم و تاریخ ساز در دنیای فوتبال است ولی در زمین باید عدالت رعایت شود.

در بازی شاهد خطای شدید مودریچ و ناچو روی پسینا و ماهل بودیم. هر دو باید کارت می گرفتند ولی داور انگار نه انگار. هند لوکاس واسکز را ندیدند و کاسیمیرو هم باید با کارت زرد دوم اخراج می شد. داور می خواست به او کارت دوم را بدهد ولی یادش افتاد یک کارت دارد و اخراج خواهد شد. او مجددا کمی فکر کرد و منصرف شد. مطمئنم که 11 به 11 بازی دیگری را شاهد می بودیم.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا