ورزشی

پیولی: یونایتد بزرگترین شانس قهرمانی در لیگ اروپاست

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1740070/50

زمان: 18:57  
1399/12/08

بازدید: 7,879

پس از درآمدن قرعه منچستریونایتد به نام میلان؛

استفانو پیولی، سرمربی میلان، پس از اینکه این تیم در دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا قرار است با منچستریوناید روبه‌رو شود، از شیاطین سرخ به عنوان بزرگترین شانس قهرمانی در این رقابت ها یاد کرد.

به گزارش “آلانه”، استفانو پیولی میلان را بزرگترین شانس قهرمانی در لیگ اروپا دانست اما در عین حال از لحظات باشکوهی در تاریخ روسونری نیز یاد کرد.

 

میلان در پایان این ماه پس از 11 سال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا با منچستریونایتد رو‌به‌رو خواهد شد و خبرگزاری اسکای اسپورت ایتالیا گزارش کرده که بعضی بازیکنان روسونری با لبخندی طعنه آمیز بر لب ها به این قرعه واکنش نشان دادند.

 

آخرین مسابقه دو تیم به شکست 4-0 روسونری در اولدترافورد انجامید اما این تنها باری بود که یونایتد توانست میلان را در مسابقه ای اروپایی حذف کند.

 

 

پیولی نیز با اشاره به تاریخ پرافتخار میلان در برابر منچستریونایتد در دیدارهای گذشته، گفت: “این مسابقه ای برانگیزاننده برای ما خواهد بود. ما با بزرگترین شانس قهرمانی در این مسابقات روبه‌رو خواهیم شد.

رقیب و استادیومی که لحظات باشکوهی از تاریخ ما را به یاد می آورند.”  

 

منچستریونایتد در 21 اسفند ماه و در دیدار رفت میزبان میلان است و دو تیم یک هفته بعد در 28 اسفند در سن سیرو بازی برگشت را برگزار خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا