ورزشی

رسمی: خورخه سامپائولی سرمربی مارسی شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1740111/30

زمان: 00:57  
1399/12/09

بازدید: 4,193

باشگاه المپیک مارسی تایید کرد که خورخه سامپائولی، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین، را به عنوان سرمربی تیم اول این باشگاه به  خدمت گرفته است.

به گزارش “آلانه”، بعد از جدایی آندره ویلاس بواس از مارسی به دلیل اختلاف با مدیران باشگاه بر سر خریدهای زمستانی، سامپائولی به عنوان گزینه اول هدایت این باشگاه فرانسوی مطرح شد و سرانجام امشب این مربی آرژانتینی به طور رسمی به عنوان سرمربی مارسی معرفی شد.

ضمن اینکه فرانک مک کورت، مالک مارسی، اعلام کرد که پابلو لونگوریا، مدیر فوتبال باشگاه، از این به بعد به عنوان رئیس باشگاه فعالیت خواهد کرد.

 

 

در بیانیه باشگاه مارسی آمده است:” فرانک مک کورت اعلام می کند که تغییراتی اساسی در باشگاه صورت گرفته که فصل جدیدی در باشگاه المپیک مارسی است. پابلو لونگوریا به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه مارسی انتخاب شده است. خورخه سامپائولی، مربی شناخته شده، هم به عنوان سرمربی تیم مارسی منصوب شد.”

سامپائولی هم در مورد پست جدیدش گفت:” در تمام طول زندگی ام شنیده ام که المپیک مارسی یک باشگاه پرشور است. مارسی باشگاه مردم است و خودم را در این شور و گرما می بینم. ما برای مخفی شدن اینجا نیستیم. ما سخت تلاش می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا