ورزشی

مهدی رحمتی: شهرخودرو به زودی واگذار می‌شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، مهدی رحمتی سرمربی شهرخودرو در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: در نیم فصل اول مسائل مالی تیم را تحت فشار قرار داده و اکثر بازیکنان نهایتا 25 درصد دریافتی داشته اند و تا به امروز تنها به احترام مردم مشهد و لطفی که به من داشتند به میدان رفته اند.

 

وی در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: روز سه شنبه بنا به دعوت آقای حمیداوی، بنده در کنار آقایان وطن‌خواه سرپرست باشگاه و علیپور قائم مقام باشگاه به تهران سفر کردیم و با ایشان و معاونان مجموعه شهر خودرو جلسه داشتیم.  آقای حمیداوی در این جلسه اعلام کرد به دلیل مشکلاتی که برای مجموعه شهرخودرو پیش امده، نمی تواند مانند گذشته کنار تیم بوده و از تیم حمایت کند .

 

لذا به دلیل اینکه نمی خواهد تیم لطمه ببیند و تیم در نیم فصل دوم نیاز به تقویت از نظر بازیکن دارد تصمیم به واگذاری تیم گرفته و در همین جلسه مقرر شد آقای وطن خواه به عنوان نماینده ایشان امور واگذاری را پیگیری کند تا اگر مجموعه ای به دنبال خرید این تیم است، برای این موضوع اقدام کرده و در این فاصله واگذاری و انتقال امتیاز به خریدار جدید ، مسئولین استان برای حمایت از تیم و جلوگیری از جدایی بازیکنان پیش قدم شوند.

 

همچنین قرار شد مکاتبات لازم این موضوع  روز شنبه از سوی آقای حمیداوی به مسئولین ارسال تا در انجام امور اداری جهت حمایت از تیم تسریع شود.

 

مهدی رحمتی در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اهمیت دیدارهای این تیم در ادامه مسابقات، گفت: در شهر مشهد همه مسئولین از جمله استاندار محترم ، معاونین ایشان، اعضای شورای شهر ، شهردار ، مدیرکل ورزش و جوانان ، هیات فوتبال و دیگر عزیزان قطعا در کنار تیم و نماینده استان خواهند بود و امیدوارم هر چه سریعتر مشکلات برطرف شده تا تمرکز تیم به عنوان نماینده شهر مقدس مشهد، تنها موفقیت در زمین مسابقه باشد .

 

او در خصوص نقش خود در این ماجرا گفت: من بعنوان سرباز و برادر کوچک مردم مشهد به عهدی که با انها بسته ام پایبندم و تمام تلاشم را برای موفقیت تیم بکار می بندم و امیدوارم ظرف ۴٨ ساعت اینده مشکلات ابتدایی تیم با درایت مسئولین محترم حل شود تا به همراه بازیکنان شرمنده مردم نشده و بتوانیم با کسب نتایج بهتر از نیم فصل اول دل انها را شاد کنیم .

 

رحمتی یاداور شد:تمام تیمهایی که خواستار جذب بازیکنان ما هستند باید با آقای وطنخواه مکاتبه کنند زیرا این به دور از اخلاق و انصاف است که برخی باشگاه ها با مبالغ هنگفت بازیکنان ما را هوایی کنند.این بازیکنان با شهرخودرو قرارداد دارند و ارائه پیشنهاد مالی بدون مکاتبه با باشگاه ما غیراخلاقی و غیر حرفه ای است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا