ورزشی

شهاب زاهدی: برای قهرمانی به زوریا آمده ام

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر اوکراین با یک دیدار بسیار مهم و حساس برگزار خواهد شد. در این دیدار، زوریا لوهانسک در زمین شاختار دونتسک به مصاف این تیم می رود. زوریا با یک بازی کمتر در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد و شاختار دوم است. پیروزی زوریا در این دو بازی، اختلاف آنها را با رده دوم به یک امتیاز می رساند.

شهاب زاهدی که پس از کش و قوس فراوان و در میان جنجال های زیاد به زوریا لوهانسک پیوست، امید اول گلزنی این تیم در این دیدار حساس است. او در گفتگویی اعلام کرد که قصد دارد با زوریا به حداکثر عناوین دست پیدا کند.

زاهدی در گفتگو با سایت اسپورت اوکراین گفت: وقتی به اینجا آمدم فهمیدم زوریا یکی از بهترین تیم های اوکراین است. این اولین روز حضور من در اوکراین نیست، می خواستم در چنین باشگاه مهمی بازی کنم. خوشحالم که اینجا در یک باشگاه خوب، با بازیکنان و کادرفنی خوب بازی می کنم.

زاهدی در ادامه صحبت هایش گفت: سازگاری و هماهنگی من با تیم بسیار سریع رخ خواهد داد. من بهترین ویژگی های خود را به صورت تمام و کمال نشان خواهم داد. من می خواهم با زوریا به حداکثر نتیجه برسم و برای قهرمانی در لیگ و جام حذفی اوکراین تلاش می کنم.

وی ادامه داد: «من قبلاً چند دوست در زوریا داشتم و آنها به گرمی از من استقبال کردند. حس بسیار خوبی دارم.» زاهدی سپس برای رقیبان نیز کری خواند و گفت: «اوکراین! منتظر قهرمان جدید باشید!»

او که در دیدار هفته گذشته مقابل ماریوپول نخستین گل خود برای زوریا را به ثمر رساند گفت: مهمترین چیز برای من پیروزی تیم است. احساس پیروزی را دوست دارم. وقتی گل زدم خوشحال شدم. من از فوتبال لذت می برم و به لطف آن گل می زنم.

وی درخصوص دیدار هفته گذشته نیز گفت: ما خوب بازی کردیم و لیاقت این نتیجه را داشتیم. به گلزنی فکر نمی کنم، هدف من دیدن زوریا در بالای جدول رده بندی است.
زاهدی در جدول گلزنان اوکراین 9 گله است که 8 گل آن را برای المپیک دونتسک به ثمر رسانده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا