ورزشی

سرخاب: علی دایی را با افتخار برگردانید

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، عباس سرخاب که زمانی برای تیم ملی و استقلال توپ می زد و حالا در کسوت مربی فعالیت می کند از هواداران استقلال می خواهد اجازه دهند این تیم کارش را انجام دهد.

 

برگشتنم به عمان بستگی به شرایط دارد

مدتی است به ایران برگشتم و در خصوص شرایط تیم نادی جعلان باید بگویم ما برای آینده باشگاه برنامه‌ریزی کردیم. تیم خیلی جوان و خوبی درست کردیم و ۸۰درصد  تیم  متشکل از جوانان و امید بود. اینکه من دوباره به این تیم بر می‌گردم یا خیر را نمی‌دانم و همه چیز بستگی به شرایط باشگاه و کرونا دارد. خدا را شکر مسابقات را به خوبی‌ و  بدون تماشاچی  پشت سر گذاشتیم و خیلی سخت گیرانه این مسابقات را به خاطر کرونا برگزار کردند.

 

هواداران حمایت کنند نه دخالت

استقلال دارد در حاشیه ها غرق می شود. هواداران حق دارند که نگران این تیم باشند ولی  اگر حد فاصله ها رعایت نشود و هر تماشاچی با سلیقه خود اظهار نظر کند نمی‌توان این حاشیه ها را جمع کرد. در بین یک میلیون هوادار یک  نفر از یک بازیکن خوشش می‌آید و یک نفر دیگر نه، یک نفر یک مدل ترکیب دوست دارد و نفر دیگر ترکیب دیگری را و این خیلی بد است. وقتی طرفدار تیم هستید باید همه جوره حمایت کنی نه این که دخالت کنی.

 

محمود فکری باید روی کار خودش تمرکز کند

ما باید به قوانین مدیریت باشگاه احترام بگذاریم. ما باید  به تفکرات مربی و کادر فنی احترام بگذاریم و اجازه بدهیم کارشان را انجام دهند و نتیجه بگیرند. نمی شود هر لحظه همه چیز را به مردم توضیح داد و همه را راضی نگه داشت. ولی از همه اینها گذشته من احساس می کنم محمود فکری دارد در حواشی غرق می شود و هر لحظه همه چیز را به مردم توضیح می دهد در حالی که اصلاً وظیفه محمود نیست. محمود فکری باید  بر روی کار خودش تمرکز کند و روی فنی روی مسائل  کار کند تا اشکالاتشان را برطرف کنند. من باز هم می گویم مردم حق دارند نگران آینده تیم باشند اما باید اجازه بدهند استقلال کارش را انجام دهد. زمانی که استقلال صدر جدول است همه ناراحت هستند، سوم می شود، می برد یا می بازد باز همه ناراحت هستند من  نمی‌دانم پس هوادار چه زمانی خوشحال می‌شود؟ البته ما مردمان خوب و فهمیده ای  داریم و من در خصوص همه این  موضوع را نمی گویم بلکه درباره عده خاصی صحبت می کنم. مردم ما  فوتبال دوست و فوتبال فهم هستند علی اللخصوص طرفداران استقلال. فاصله مدیریت با هواداران باید حفظ شود. باید مدیریت و مربی با آرامش و انرژی کار خودشان  را انجام دهند.

 

تیم های جنوبی نماد خوزستان هستند

پیشکسوت فوتبال در خصوص شرایط سه  تیم جنوبی لیگ بیستم یعنی صنعت نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان و فولاد خوزستان گفت: همیشه جنوبی‌ها مظلوم بودند هستند و شاید خواهند بود. زمانی جنوب قطب فوتبال ایران بود اما الان مقداری تضعیف شده است. از لحاظ اقتصادی همه مشکل داریم ولی دولت باید کمک کند که مردم  از این مخمصه خارج شوند. در خوزستان و آبادان مردم همه عاشق فوتبال هستند و زندگی شان فوتبال است و اگر فوتبال نباشد آنها آسیب می‌بینند.  اگر ما برایشان امکانات فراهم نکنیم از بین می روند. خواهش می کنم یک دیدگاه ویژه از لحاظ اقتصادی و ورزشی و فرهنگی داشته باشند تا خطه خوزستان دوباره احیا شود چون نقش دولت خیلی مهم است. به هرحال فولاد، صنعت نفت آبادان، استقلال اهواز و نفت مسجد سلیمان نماد خوزستان هستند.

 

علی دایی را با افتخار برگردانید

علی دایی یک مهره با ارزش و بین المللی است. ما باید از این چهره محبوب جهانی حداکثر استفاده را کنیم و بهره ببریم و او نباید از مستطیل سبز خارج شود. علی دایی با هر قدرتی چه ورزشی و چه سیاسی باید برگردد. ما باید به او اعتماد کنیم، من شخصا به علی دایی ایمان دارم زیرا او  یک شخصیت توانمند ورزشی است. علی دایی باید با افتخار برگردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا