ورزشی

هشدار کومان؛ با امباپه و هالند تمرکزمان را به هم نزنید

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بارسلونا پس از شکست از پی اس جی و توقف خانگی برابر کادیز فردا شب باید به مصاف الچه در یک بازی معوقه برود.

آبی اناری ها شرایط روحی خوبی ندارند ولی محکوم به کسب سه امتیاز هستند. هر نتیجه ای غیر از پیروزی در بازی فردا بارسا را وارد بحران خواهد کرد.

 

 

 

 

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری این بازی گفت:« الچه به نظر تیمی مطمئن به نظر می رسد که برای عدم سقوط می جنگد و هدفش پیروزی است. بازی دشواری خواهد بود. نمی دانم الچه هم مثل کادیز 90 دقیقه عقب می نشیدند و منتظر ضد حمله خواهد ماند یا خیر. روند بازی به ما بستگی خواهد داشت. اینکه چطور توپ را به گردش در بیاوریم و چطور در مقاطع مهم بازی دفاع کنیم. اگر بتوانیم در نیمه اول از فرصت های مان به خوبی استفاده کنیم، شرایط برای مان بهتر خواهد شد.»

 

کومان در مورد تغییرات در تیم گفت:« باید وضعیت تیم، شرایط بدنی و ذهنی هر بازیکن  را تجزیه و تحلیل کرد. برابر کادیز اشتباهاتی داشتیم ولی درست نیست فقط روی یک بازیکن(کلمنت لنگله) زوم کرده و او را مقصر بدانیم. ما این فرصت را داشتیم تا زودتر کار کادیز را تمام کنیم ولی فرصت سوزی ها این اجازه را نداد. این بارسلونایی نیست که انتظارش را داریم.»

 

 

 

 

شرایط روحی لنگله(دقیقه 89 پنالتی داد و بارسا بازی برده را برابر کادیز از دست داد):« امروز با او حرف زدم و باید بگویم که یک انسان جدی و حرفه ای به تمام معناست. البته که روی صحنه پنالتی می توانست خیلی بهتر کار کند ولی مشکل تیم اشتباه او نبود. ما در خط حمله اشتباهات دیگری داشتیم و اگر مثلا 2-0 پیش بودیم، پنالتی لنگله تاثیری در نتیجه نمی گذاشت. او هم مثل دیگر بازیکنان جا برای بهتر شدن دارد ولی تساوی برابر کادیز به خاطر اشتباه او نبود.»

 

ادعای تونی فریکسا نامزد ریاست بارسا مبنی بر جذب هالند و امباپه:« نمی دانم این چقدر صحت دارد و تا با رئیس بعدی حرف نزنم، نمی توان چیزی گفت. نمی دانم؛ باید صبر کرد تا رئیس جدید انتخاب شود. او تعیین کننده وضعیت مربی و نقل و انتقالات خواهد بود. ولی فکر نمی کنم الان زمان صحبت در مورد بازیکنان جدید باشد. ما بازی های مهمی در پیش داریم و نباید تمرکز تیم را به هم زد.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا