ورزشی

کریمی در نشست هم اندیشی هم شرکت نکرد 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738985/34

زمان: 09:57  
1399/12/03

بازدید: 11,230

علی کریمی در نامه ای از حضور در مناظره نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال انصراف داد. 

به گزارش “آلانه”، این مناظره قرار است به میزبانی شبکه 3 برگزار شود و هدف نیز ایجاد فرصت برای ارایه برنامه نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال برای اعضای مجمع بود اما علی کریمی در نامه ای دلایل خود را برای انصراف از حضور در این مناظره اعلام کرد. 

 

اما علی کریمی پیش از اعلام انصراف از حضور در مناظره شبکه 3 در نشست هم اندیشی نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال که پنج شنبه هفته گذشته و به میزبانی باشگاه بادران برگزار شد، شرکت نکرد. در این نشست البته کیومرث هاشمی هم حضور نداشت که دلیل غیبت خود را سفرهای استانی اعلام کرد و گفت اگر در تهران حضور داشت حتما در این نشست حاضر می شد و برنامه های در نظر گرفته برای اداره فدراسیون فوتبال در 4 سال آینده را اعلام می کرد. 

 

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال دهم اسفند در تهران برگزار می شود. علی کریمی به همراه مصطفی آجرلو – کیومرث هاشمی و شهاب الدین عزیزی خادم نامزدهای ریاست فدراسیوون فوتبال هستند. جالب اینجاست که باشگاه پیکان هم قصد داشت بعد از باشگاه بادران نشست هم اندیشی بین نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال را برگزار کند که حاشیه های ایجاد شده برای برگزاری این نشست موجب شد تا باشگاه پیکان با انتشار بیانیه ای این نشست را لغو کند. 

 

زمان برگزاری نشست بین نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال به زودی از سوی شبکه 3 اعلام خواهد شد. این برنامه به صورت ضبط شده روی آنتن خواهد رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا