ورزشی

پاداش قهرمانی آسیا با تورم صفر شد !

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1739016/55

زمان: 12:19  
1399/12/03

بازدید: 19,174

توسلی: 25 میلیون که امروز پولی نیست 

کاپیتان جدید تیم ملی فوتسال زنان ایران با انتقاد از مسئولان فدراسیون فوتبال بار دیگر نسبت به عدم پرداخت پاداش قهرمانی جام ملت‌های آسیا انتقاد کرد.

به گزارش “آلانه” موضوع پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال زنان در جام ملت‌های آسیا در دوره متوالی 2015 و 2018 بارها در رسانه‌ها مطرح شده و مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش نیز تاکید کرده‌اند که این مطالبات پرداخت خواهد شد اما هنوز با 3 سال از آخرین قهرمانی، خبری از پرداخت مطالبات نیست.

 

فرزانه توسلی کاپیتان جدید تیم ملی فوتسال زنان که یکی از اعضای مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون فوتبال خواهد بود، درباره بدقولی‌های مکرر مسئولان و بی‌توجهی آن‌ها به پرداخت پاداش فوتسال زنان گفت: اگر مسئله بیماری کرونا پیش نمی‌آمد تا الان سومین جام ملت‌ها را هم پشت سر گذاشته بودیم؛ 25 میلیون تومان شاید سه سال پیش به درد می‌خورد اما الان پولی نیست اما این فدراسیون حاضر نیست همان را هم پرداخت کند. ما در سال‌های 2015 و 2018 در شرایطی قهرمان آسیا شدیم که کشورهایی مثل ژاپن امکانات ویژه‌تری داشتند. همیشه وقتی از مسابقات برمی‌گردیم، 2-3 روز اول مورد استقبال قرار می‌گیریم و همه برای عکس گرفتن می‌آیند، اما بعد از آن فراموش می‌کنند. فکر می‌کنم فدراسیون پاداش ما را فراموش کرده است و آنقدر جابه‌جا شده که ممکن است رئیس جدید بگوید پرداخت آن به من ربطی ندارد.

 

 

توسلی هم‌چنین ادامه داد: امیدوارم هرکسی روی کار می‌آید، پاداش ما و فوتسال مردان را پرداخت کند چون حق بازیکنان است، برای آن زحمت کشیده‌اند و عرق ریخته‌اند؛ شاید اگر این پاداش را بیشتر کنند گوشه‌ای از زحمات بازیکنان را  جبران کند. آنقدر در این سال‌ها اتفاقات بدی افتاده و فدراسیون بدهی‌هایی را بالا آورده که فوتبال و فوتسال را تحت تاثیر قرار داد، اما امیدوارم از 10 اسفند به بعد شاهد اتفاقات خوبی برای فوتبال و فوتسال زنان و مردان باشیم‌.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا