ورزشی

فوتبال زنان: امتیاز ارزشمند وچان از قهرمان همیشگی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1739064/55

زمان: 15:42  
1399/12/03

بازدید: 25,087

قنبری ناکام در انتقام از تیم سابق؛

شاگردان فاطمه صادقی در جدال خانگی موفق شد با تغییر سبک بازی از مدافع عنوان قهرمانی امتیاز کسب کنند.

به گزارش “آلانه”، در سنندج امروز هفته دوم لیگ برتر فوتبال زنان با برگزاری جدال وچان کردستان و شهرداری بم پیگیری شد؛  تیم شهرداری بم برای رسیدن به دومین پیروزی در مرحله نهایی و برداشتن گام بلند به سوی قهرمانی، به سنندج سفر کرده بود تا پس از سپاهان، این‌بار مقابل وچان جشن پیروزی به پا کند؛ در طرف مقابل شاگردان فاطمه صادقی به دنبال آن بودند تا شکست هفته اول را جبران کنند و انگیزه‌های ویژه دو تیم باعث شد تا دوئلی جذاب و تماشایی دنبال شود.

 

اتفاق مهم این مسابقه رویارویی پروین فرهادی و زهرا قنبری دو بازیکن شاخص وچان با تیم سابق‌شان بود؛ آن‌ها پیش از بازی به سوی نیمکت بم رفتند و از مرضیه جعفری رخصت گرفتند. دو تغییر مهم وچان که مشخص بود برای کسب امتیاز تیمش به میدان آمده، حضور زهرا قنبری در قامت یک هافبک بازیساز و گلنوش خسروی در میانه میدان بود تا نقشه‌های شهرداری بم این‌چنین در فاز حمله ناکام بماند.

دو تیم فرصت‌های گلزنی زیادی داشتند و البته حساسیت بالای بازی باعث شد تا بازی پربرخوردی هم شکل گیرد اما در نهایت هیچکدام از تیم‌ها موفق به گلزنی نشدند تا با تقسیم امتیازات این مسابقه حساس به پایان برسد؛ وچان با تساوی اولین امتیاز خود در مرحله حذفی را دشت کرد و بمی‌ها هم با 4 امتیاز جایگاه دوم را از آن خود کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا