ورزشی

حسین پورحمیدی در آستانه جدایی از آلومینیوم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1739062/4

زمان: 15:41  
1399/12/03

بازدید: 14,069

بعد از رسول خطیبی

دروازه‌بان آلومینیوم اراک با توجه به اینکه این باشگاه نتوانسته به تعهدات خود در قبال انتقال از استقلال عمل کند، در آستانه بازگشت قرار دارد.

به گزارش “آلانه”، حسین پورحمیدی، دروازه بان آلومینیوم اراک که بعد از یک فصل نیمکت نشینی در استقلال در نهایت در ابتدای فصل با رضایتنامه قرضی و با شرط پرداخت 100 میلیون تومان به باشگاه استقلال، راهی اراک شده بود، اکنون با درخواست این باشگاه در آستانه بازگشت قرار دارد.

پورحمیدی که بعد از حضور در آلومینیوم موفق شده عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد و رضایت کادرفنی و هواداران را جلب کند، با توجه به اینکه این باشگاه طبق تعهد خود نتوانسته مبلغ رضایتنامه 100 میلیونی را در موعد مقرر به استقلال پرداخت کند، با نامه برگشت به تیم مواجه شده است.

بعد از جدایی رسول خطیبی سرمربی موفق آلومینیوم اراک در نیم فصل اول که شب گذشته راهی تراکتور شد، شاید این دومین شوک به تیم شگفتی ساز آلومینیوم اراک تلقی شود.

 

با این حال احتمالا باشگاه آلومینیوم با پرداخت مبلغ 100 میلیونی مربوط به رضایتنامه این دروازه‌بان، جلوی بازگشت او را بگیرد. استقلال در حال حاضر سیدحسین حسینی و رشید مظاهری را در اختیار دارد و بعید است که به دنبال بازگرداندن پورحمیدی باشد و تنها دریافتی مبلغ رضایتنامه می‌تواند این پرونده را ببندد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا