سیاسی

تاثیر منفی عملکرد دولت بر مردم/ تحریم‌ها و ویروس کرونا بیشترین فشار را به مردم وارد کرده است

پنل اس ام اس هیرو

اسماعیل دوستی عضو چهارمین دوره شورای شهر تهران در گفت‌و‌گو با  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، با اشاره به تشکیل نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان، گفت: در ابتدا باید گفت که ما بسیار خوشحال می‌شویم که جریان اصلاح طلب و اصولگرا هر کدام در تشکیلات سیاسی خود به اجماع دست پیدا کنند.

او ادامه داد: این دو، جریان‌های نیرومند کشور هستند و از ابتدای انقلاب تا امروز زحمات بسیاری برای اعتلای انقلاب و نظام کشیده اند؛ البته بدون شک اشکالات و افراط و تفریط‌هایی نیز داشته اند؛ اما در حال حاضر ما باید به سمت وحدت هر چه بیشتر و حضور پرشور در انتخابات برویم. از همین رو هر دو جریان اگر به وحدت برسند و نامزد واحد داشته باشند ما بسیار خوشحال می‌شویم.

دوستی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری هم تاکید کردند این دو جریان باید مردم را دعوت کنند تا ما شاهد انتخابات پرشور باشیم و یک رئیس جمهور متدین، صادق و کارآمد و انقلابی روی کار بیاید. لزوم این امر این است که در ابتدا همه جریانات و گروه‌های سیاسی نسبت به کشور وفاداری خود را نشان دهند و مردم را برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کنند.

نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طی سال‌های گذشته اتفاقاتی در کشور رخ داده که مردم مقداری دلسرد شده‌اند؛ موضوع کرونا و تحریم‌های حداکثری بی رحمانه و ظالمانه آمریکا باعث شده است که مردم تحت فشار باشند؛ البته مردم در همین حال هم وفاداری از خود نشان داده و پاسخ کوبنده‌ای به آمریکا و دشمنان انقلاب دادند، اما به هر حال طی این سال‌ها سختی‌های بسیاری کشیده‌اند؛ معتقدم که این سختی‌ها نباید در انتخابات موثر باشند، بلکه باید اینها دلیل مضاعفی باشد بر حساسیت ما به انتخابات و حضور بیشتر در آن تا دشمنان مایوس شوند.

عضو چهارمین دوره شورای شهر تهران با اشاره به عملکرد دولت روحانی گفت: تحریم ها و کرونا و علاوه بر آن عملکرد دولت تاثیر خوبی بر مردم نداشت و این موضوعی غیر قابل انکار است و حتی اگر انکار هم کنیم مردم به خوبی به آن واقف هستند، پس باید صادقانه با مردم صحبت کنیم. بنابراین می‌توان گفت که هم  کرونا و هم تحریم های حداکثری و هم ضعف‌های دولت بر مردم فشار وارد کرده است. اما ما باید به مردم توضیح دهیم، مردم ما هم فهیم هستند و باید از این مسائل هم عبور کرده و بار دیگر در انتخابات حضور پررنگی داشته باشند تا انشاالله یک رئیس جمهور کار آمد انتخاب شده تا همه این ضعف‌ها را جبران کند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/ 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا