ورزشی

گل محمدی: این نتیجه برای من غیرقابل تصور بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پرسپولیس موفق شد در یک بازی برتر با نتیجه پنج بر صفر از سد گل گهر عبور کرده و به صدر جدول برسد. شاگردان یحیی با این پیروزی عنوان قهرمانی نیم فصل اول را نیز به دست آوردند. گل محمدی در پایان این دیدار گفت که تصور همچین نتیجه ای را نمی کرده است.

گل محمدی در ابتدا و پس از صحبت با دوربین صداوسیما گفت: نتیجه خیلی خوبی گرفتیم. نیمه اول پایاپای بود و بازی خیلی نزدیکی را شاهد بودیم. ما در نیمه دوم خوب دفاع کردیم و از همه موقعیت‌ها خوب استفاده کردیم و به پنج گل رسیدیم. واقعاً جای تبریک به بچه‌ها دارد که خیلی خوب بعد از اینکه حریف فشار آورد،‌ دفاع کردند و خوب ضدحمله زدند. از بازی و نتیجه خوشحال هستیم. از میزبانی گل‌گهر هم تشکر می‌کنم. ضمن اینکه باید به مسئولان شهر سیرجان بابت این استادیوم زیبا تشکر کنم و تبریک بگویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود:  برای خودم هم این نتیجه غیرقابل تصور است، ولی وقتی توپ وارد دروازه شود این نتیجه هم رقم می‌خورد. ما در خیلی از بازی‌ها موقعیت زیاد داشتیم، ولی استفاده نکردیم، از جمله بازی با مس رفسنجان، ولی امروز توپ‌ها وارد دروازه شدند و موفق شدیم این نتیجه را به ثبت برسانیم.

گل‌محمدی در ادامه در نشست خبری بعد از بازی حضور پیدا کرد و در آنجا نیز گفت: به همه مسئولان بابت این ورزشگاه زیبا تبریک می‌گویم. از استقبال همه پرسپولیسی‌های سیرجانی هم ممنون هستیم. آنها خیلی به ما انرژی دادند. فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی بود. حریف موقعیت‌هایی برای زدن گل در نیمه اول داشت، ولی ما توانستیم به گل برسیم و بازی درگیرانه و فیزیکی و سختی بود. در نیمه دوم بچه‌ها خیلی خوب دفاع کردند و از ضدحملات استفاده کردند. خوشبختانه از تمام موقعیت‌ها هم استفاده کردیم و نتیجه خوبی گرفتیم. به هواداران قهرمانی نیم‌فصل را تبریک می‌گویم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم. گل‌گهر هم تیم خوب و منسجمی است و در ضربات ایستگاهی هم خیلی خطرناک است. ما خیلی خوشحالیم از این نتیجه.

وی در واکنش به این پرسش که آیا فکر می‌کرد تیمش با نتیجه 5 بر صفر در این بازی به برتری برسد، گفت:  تصورش مقداری سخت بود. خودم شخصاً چنین نتیجه‌ای را تصور نمی‌کردم. ما در خیلی از بازی‌ها موقعیت‌های زیادی داشتیم و از دست می‌دادیم، ولی امروز از فرصت‌ها استفاده کردیم. در بازی‌های دیگر هم می‌توانستیم پُرگل پیروز شویم، ولی امروز توانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به سؤالی درباره نقل‌و‌انتقالات نیم‌فصل تیمش و اینکه گفته می‌شود پرسپولیس به جذب علیرضا ابراهیمی علاقه‌مند است، توضیح داد: اسامی ای که مطرح می‌شود، بعضی‌هایش گمانه‌زنی و بعضی‌ها هم ممکن است درست باشد. چیزی که مهم است همه بازیکنانی که کیفیت خوبی دارند، الان قرارداد دارند و جذب‌شان سخت است. ما تا الان یک بازیکن گرفتیم که آن هم ترابی بود و بقیه بازیکنان که مدنظر داریم خیلی خیلی جذب‌شان مشکل است. باید ببینیم در چند روز باقیمانده چه اتفاقی می‌افتد. فکر نمی‌کنم اسم بردن از بازیکنی در این مقطع درست نباشد.

«در صورت جذب بازیکن جدید باید لیست تیم‌تان را خالی کنید.»، گل‌محمدی در واکنش به طرح این موضوع نیز گفت: ما مشکلی بابت لیست نداریم و فکر می‌کنم چند جای خالی داریم و مشکلی نخواهیم داشت.

وی در پایان گفت: از همه مسئولان برگزاری و فوتبالی‌ها تشکر می‌کنم که این شادی و نشاط را وارد جامعه می‌کنند. فکر می‌کنم الان ورزشکاران و فوتبالیست‌ها ایثار می‌کنند و قشری هستند که برای مردم انگیزه ایجاد می‌کنند تا در خانه بنشینند و بازی را ببینند. از مردم هم می‌خواهم که رعایت کنند. نزدیک سال جدید هستیم و امیدوارم همه سلامت باشند و رعایت کنند. شرایط سختی است و اگر می‌خواهیم به سلامت جامعه و خودمان کمک کنیم باید مسائل بهداشتی را رعایت کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا