ورزشی

کاهش 200 میلیون یوروریی پیشنهاد سیتی به مسی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738606/50

زمان: 12:39  
1399/12/01

بازدید: 50,137

مسی یک سال پیرتر شده!

منچسترسیتی که ماه‌هاست به دنبال امضای قرارداد با لیونل مسی است، پیشنهاد خود به ستاره بارسلونا را حدود 200 میلیون یورو کاهش داد!

به گزارش “آلانه”، تیم منچسترسیتی شش ماه پیش قراردادی پنج ساله و 720 میلیون یورویی را به لیونل مسی پیشنهاد کرده بود، اما گزارش شده که صدرنشین لیگ برتر در تازه ترین پیشنهاد خود به لیونل مسی مبلغ قرارداد را تا حدود 516 میلیون یورو پایین آورده است.

سان گزارش کرده که پیشنهاد جدید سیتی قراردادی هشت ساله است که شامل بر عهده داشتن نقش سفیر در باشگاه های خواهر منچستر سیتی از جمله باشگاه نیویورک‌سیتی در لیگ آمریکا خواهد شد.

 

 

مسی همچنین از بازیکنانی است که باشگاه PSG زیر نظر دارد. کاپیتان آرژانتینی بارسا مشغول بررسی گزینه های پیش روی خود است و قرار است در تابستان و وقتی قراردادش با کاتالان ها به پایان رسید در مورد آینده تصمیم بگیرد.

منچسترسیتی معتقد است که با تغییر شرایط اقتصادی و بحران مالی که به دلیل شیوع کرونا تمام جهان را تحت تاثیر قرار داده، دیگر نمی تواند روی پیشنهاد قبلی خود بماند و همچنین مسی نیز اکنون یک سال دیگر از حرفه خود را پشت سر گذاشته است. مدیران برنامه های مسی و در راس آنها خورخه، پدرش، در ماه دسامبر از همه باشگاه هایی که تمایل به بستن قرارداد با اسطوره بلوگرانا را دارند خواسته بود تا پیشنهادات مالی خود را مطرح کنند.

 

 

 

گفته می شود که سیتی پیشنهاد قراردادی دو ساله باری بازی در اتحاد را به مسی داده که شامل گزینه تمدید برای یک سال دیگر نیز هست و همچنین پس از این زمان مسی دو فصل دیگر را نیز در لیگ آمریکا و باشگاه خواهر خوانده سیتی، نیویورک، خواهد گذراند.

 

سان گزارش کرده که قرارداد پیشنهادی سیتی همچنین می تواند در صورت موافقت مسی، قراردادی هشت ساله باشد که شامل بر عهده گرفتن نقش سفیر در تمام تیم های تحت مدیریت گروه فوتبال سیتی است که شامل ده باشگاه در چهار کشور جهان می شود. این توافق به این معنا است که مسی ممکن است یک سال را هم به بازی کردن در هند یا  امارات بپردازد. البته این موضوع به این هم بستگی دارد که مسی که تا آن موقع پا به چهل سالگی خواهد گذاشتف تا چه حد برای بازی احساس آمادگی کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا