ورزشی

پاشازاده:می روم تا شاید مشکلات این تیم تمام شود

کد خبر: 1738745/1

زمان: 23:55  
1399/12/01

بازدید: 13,515

پول ندارید؟ اصول اخلاقی را رعایت کنید

مهدی پاشازاده از تیم پاس همدان شفاها استعفا داد و اعلام کرد به تهران برمی‌گردد.

به گزارش آلانه ، سرمربی پاس پس از توقف مقابل نفت امیدیه به خبرنگاران گفت : با گذشت هفته‌ها و قول‌های داده شده، مشکلات پابرجا است و همین مساله انرژی کار را از ما گرفته و بازیکنان تمرکز ندارند. تیم پاس از لحاظ تاکتیکی در سطح بسیار خوب و ایده آلی قرار دارد اما اینکه بازیکنان در ضربات نهایی تمرکز ندارند، به دلیل مشکلات خارج از زمین است.

 

وی با انتقاد از بدعهدی مدیریت و مسوولان اجرایی باشگاه در همدان گفت: هرچقدر می‌گوییم، گوش شنوا وجود ندارد و توقع داشتم اصول اخلاقی را رعایت می‌کردند. در گذشته حتی در تیمی بودم که می‌دانستم پول ندارند و همه با هم رقابت‌ها را شروع و ادامه دادیم و در نهایت سوم جدول شدیم اما اینجا در پاس که قراردادها بسته شد، چرا براساس اصول پرداخت نمی‌شود و ای کاش همان روز اول اعلام می‌کردند که پول نداریم .به‌هرحال این  وضعیت  خنده دار است و  راه حل این موضوع رفتن من است و شاید با این تصمیم مشکلات درست شود. چرا باید برای کوچکترین نیاز تیم چندین بار تماس بگیرم و هر بار به فردا موکول شود . این وضعیت تیم را بی‌شخصیت کرده است.

 

پاشازاده گفت: تیم پاس از نظر تاکتیکی و فنی هیچ مشکلی ندارد و حتی در مقابل تیم‌های لیگ یک و برتر همینطور بازی می‌کنیم اما دیگر انرژی کار در این تیم را ندارم چرا که هر روز باید در ده‌ها جبهه بجنگم.امروز در مقابل نفت هم در شرایطی بازی کردیم که حریف با خوش شانسی نباخت و حتی یک موقعیت را هم روی دروازه ما خلق نکرد در شرایطی که ما در هفته جاری فقط یک جلسه تمرین داشتیم.معتقدم تیمم که اکنون به لحاظ تاکتیکی و فنی در سطح ایده آل قرار گرفته و یک چوب خشک هم بالای سر تیم باشد، نتیجه می‌گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه ابتدای فصل با وجود پیشنهادهای لیگ برتری به پاس آمدم، گفت: اول فصل بارها گفتند که به همدان نیامده می‌روم، اما اینجا ماندم و در سرمای هوا سخت تمرین کردیم و پولی هم دریافت نکردم. نمی‌توانم در این تیم بمانم و فردا بازهم دنبال مشکلات باشم . درنهایت حیف این شهر که تیمش باید چنین مشکلاتی را تحمل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا